FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

FIFA 13 - FAQ

Dział poświęcony grze FIFA 13.

Postprzez damian9910. » środa, 24 października 2012, 17:14

1. FIFA 13 działa na systemie Windows XP?
- Tak, gra bez problemów współpracuje z systemem Windows XP oraz Windows 7 i Windows Vista.

2. Mam problem z odpaleniem FIFA 12.
Qumorek napisał(a):Mam problem ! Po włączeniu się Origina włączam w nim Fife później pojawia mi się okno z Graj Ustawienia gry i wyjdz , następnie pokazuje się na pulpicie to kółko co tam jest napisane EA SPORTS i koniec fifa sie nie uruchamia co mam robić ? Jakieś pomysły ?

Rozwiązanie:
KsFalubazPL napisał(a):Zmień nazwę komputera tak , żeby nie było w niej polskich znaków.

3.Przy odpaleniu gry wyskakuje mi komunikat E0001.
- Zalecamy instalację najnowszych sterowników oraz aktualizację DirectX. Jeżeli nie pomoże, to oznacza że karta graficzna jest niekompatybilna z grą FIFA 13.
adamone napisał(a):można jeszcze odznaczyć Synchronizację Pionową i powinno działać, mi pomogło.

4.Po wciśnięciu graj, FIFA 13 w ogóle się nie ładuje.
gracz21 napisał(a):Napraw instalację gry, albo ustaw plik replay.bin z Moje Dokumenty\FIFA 13\instance0 jako "Tylko do odczytu" (prawy klik>Właściwości>Zaznaczasz okienko Tylko do odczytu").
Jeżeli nie pomoże spróbuj:
gracz21 napisał(a):Utwórz PUSTY plik w notatniku i zapisz go do lokalizacji Moje Dokumenty\FIFA 13\instance0 i nadaj mu nazwę replay0 i rozszerzenie .bin, a następnie nadaj mu właściwość "Tylko do odczytu" (w taki sposób, jak pisałem w poprzednim poście).

5. Podczas gry nazwiska na koszulkach nie działają tak jak powinny-czasem w ogóle ich nie ma.
gracz21 napisał(a):1. Zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej.
2. Napraw instalację gry w Origin (kliknij prawym przyciskiem na okładkę FIFA 13 i wybierz "Napraw instalację").

6.Nie działa prawa gałka analogowa.
Sposób 1.
Koziom napisał(a):Witam. W tym poradniku dokładnie opisze jak naprawić działanie prawego analoga.
Jak dobrze wiemy, niektóre pady nie są kompatybilne z FIFA 13. Ten poradnik pomoże wam dokładnie i szybko skonfigurować pada.

1. Ściągnij plik z linku poniżej:
http://hotfile.com/dl/139200463/201dc4d/Naprawa_prawego_analoga.rar.html

2. Wypakuj folder fifasetup2.

3. Folder fifasetup2 kopiujemy do folderu Game w C:/Gry/FIFA 13. Fifasetup2 musi być w folderze Game.

4. Następnie klikamy na plik fifaconfig.exe znajdujący się w fifasetup2.
5. Jak widzisz, są to ustawienia klawiszy i pada od FIFA 11. Teraz możesz ustawić i klawiaturę i przyciski od pada. Ustaw wszystko dokładnie, tak jak chcesz.

6. Przez zapisaniem tych ustawień pamiętaj: Jeżeli masz na komputerze FIFA 11 i nie chcesz stracić ustawien od niej, folder w moich dokumentach o nazwie FIFA 11 zmień na FIFA 11old albo inne, chodzi o to aby foldery się nie podmieniły. Jeżeli nie masz na komputerze FIFY 11 możesz ominąć ten punkt.

7. Gdy przy ustawieniach naciśniesz ok, w Moich dokumentach powinien pojawić się folder FIFA 11. Gdy do niego wejdziesz znajdziesz plik buttonDataSetup, skopiuj ten plik do folderu FIFA 13 w moich dokumentach. Zamień pliki.

8. Teraz odpal grę i sprawdź wszystkie ustawienia, w szczególności prawy analog. Teraz możesz cieszyć się poprawnym działaniem prawego analoga i poszczególnych przycisków.

Sposób 2.
Jeżeli grałeś "zwykłym padem" w FIFA 12 możesz również skopiować plik o nazwie buttonDataSetup.ini z folderu w Moje dokumenty/FIFA 12 do folderu w Moje dokumenty/FIFA 13 oraz do folderu C:...Origin Games/FIFA 13/Game przy czym musimy zmienić nazwę pliku z buttonDataSetup.ini na buttonData.ini .

Sposób 3.
Za pomocą emulatora.
suszin napisał(a):Użyj emulatora. Wklejasz go w folder game i odpalasz, konfigurujesz przyciski, save, wyłączasz i powinno działać.

gracz21 napisał(a):Jeśli chodzi o konfigurację pada za pomocą emulatora polecam 1. część tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=i6uSafcHnpo.

7.Jak strzelać rzuty karne?!
tobik145 napisał(a):Musisz zatrzymać wskaźnik na zielonym. Ja potem dosłownie po sekundzie trzymam w któryś bok i wpada przy słupku. Gdy za wcześnie weźmiesz w bok strzelisz obok bramki, a gdy weźmiesz za późno strzelisz praktycznie w środek.

8.Brak "BWIN" na koszulkach Realu.
Miuosh napisał(a):Usuwamy restrykcje z gry:
ściagamy plik:
http://www.sendspace.pl/file/24ca8c662e9360fc705a6f2
wrzucmay go do gra/Game

sciagamy regenerator od Bernda
http://editing.myfhl.de/FHL-BH-Editor/ddet/id/10

klikamy 4 opcje od dolu, czekamy do konca i cieszymy sie bwin na koszulkach ;)

9.Wywala do pulpitu w trybie Sezony.
szymek89 napisał(a):musicie usunąć moje dokumenty>fifa 13>usunąć plik squads online i squads.

10.Zmiana zawodnika w menu
cechu95 napisał(a):W Menu Fifa 13:
Gry Treningowe -> Wybierz Zespół/Zawodnika -> Zawodnik z Pola :swietne:

11.Jak wypuszczać piłkę na klawiaturze:
Artur 7 napisał(a): KONFIGURACJA GRY -> USTAWIENIA -> STEROWANIE -> KONTROLER -> RT -> cztery ostatnie przyciski na dole - czyli Prawy drążek w górę, Prawy drążek w lewo itd... to przyciski, które są odpowiedzialne za wypuszczanie piłki na klawiaturze. Należy przypisać do nich jakieś (chyba na klawie, najlepsze wyjście, to przypisanie ich na strzałkach na NumPadzie) i od tej pory będzie można wypuszczać piłę :)

12.Jak zmienić utwór w czasie gry.
Artur 7 napisał(a):Przycisk SELECT na Padzie - Przycisk BACK lub F na Klawiaturze.

13.Brak kibiców w FIFA 13.
Lucas Kane napisał(a):Według mnie to jest kwestia ustawień grafiki. Grasz zapewne na bardzo niskich detalach, a na takowych gra automatycznie wyłącza kibiców. ;)
Obrazek
Obrazek
Mój warsztat FIFA Polonia Awards 2010 - największe objawienie wśród Patchmakerów
24.07.2010 - OP Patchmaker, 25.07.2010 - Patchmarker,
17.02.2011 - Moderator 29.06.2011 Administrator
damian9910.

Administrator
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 149

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
KamsonikPL, Narker.

r   e   k   l   a   m   a

Powrót do FIFA 13