FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT19] Użal się, poskarż, pomarudź

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: adipe., lewyag

Postprzez Funshy » czwartek, 17 stycznia 2019, 01:13

@Tomkin
Brązowy draft :o takie cuda chyba tylko na pc.

Wysłane z Samsung Galaxy 7.
Pomogłem ? Pochwal !
SKŁAD IG
Funshy

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 146

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez Umpero » wtorek, 29 stycznia 2019, 23:28

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się dzieje z tą grą?
Do cholery jasnej przecież to jakieś przegięcie pały.
Wygrywałem mecz za meczem przez ostatnie dwa tygodnie. Ewidentnie czułem wzrost skilla.
Panowanie nad piłką, podania, sztuczki techniczne, strzały. Wszystko grało. Ilość odbiorów w meczy to zawsze było około 20 co najmniej. Strzały kilkanaście celnych.
Od niedawna jest jakaś grzybnia.
I tutaj trafiają się dwa przypadki.
1. Kontroluję grę, piłka chodzi jak po sznurku pomiędzy moimi zawodnikami, ale nie jestem w stanie oddać strzału na bramkę przeciwnika. Teraz w meczu jak oddam 5 to jest gitara. Widać po grze przeciwnika, że sobie nie radzi. Jednak każda jego akcja to bramka.
2. Harpagan co to na speedzie lata przez cały mecz, a jego zawodnicy są przyklejeni do moich.

Nie wiem co jest. Przez dwa tygodnie miałem bonus handicupu? No bez jaj.
Teraz na 10 meczy z wczoraj i dzisiaj tylko dwa remisy. W LW toczyłem boje z lepszymi od siebie i kilka meczy udało mi się wygrać z tymi lepszymi.

Tutaj ewidentnie trafiam jakichś pipeuszy i dostaje lanie.
Umpero

Użytkownik

Postprzez Funkyt » czwartek, 31 stycznia 2019, 21:45

Blagam pomóżcie mi. Sprawdzilem juz wszystko. Gram padem po kablu. Mam dobre lacze, zalatwilem sobie nawet zewnetrzne ip, zeby nie. Otwarty nat. Pootwieralem porty. Podlaczony do rutera po kablu. Lacze 500 mb/s. A moi zawodnicy poruszaja sie w zwolnionym tempie. Podania sa tragiczne, szczególnie z pierwszej piłki,chociaz to sie rzadko zdarza, bo zazwyczaj pokawia sie przyjecie. Odbiory prawie zawsze kończą sie tak, ze pilka zostaje u przeciwnika. Sztuczki techniczne z opóznieniem albo w ogole sie nie pojawiaja. Kontrola pilki jak u brązowego pilkarza. Czy ktos ma na to sposob? I jak gram bardzo pozno, tj kolo 12 w nocy, to te problemy ustepuja zazwyczaj( choć zdarza sie, ze opoznienia nadal sa). Moze ktos znalazł jakis myk?
Funkyt

Użytkownik

Postprzez MatiF96 » czwartek, 31 stycznia 2019, 21:51

@up

Mam to samo. Nigdy nie miałem większych problemów z fifą ale takich opóźnień jak w tym roku to w życiu nie odczułem. Równocześnie każdy inna gra chodzi bez problemu niejednokrotnie łącząc się z większą liczbą graczy. Faktycznie wieczorem czasem da się trafić na płynniejszą rozgrywkę ale to nie jest reguła. Nie wiem czy jesteśmy w stanie cokolwiek tu zmienić :/
Obrazek
MatiF96

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 41

Postprzez fifi2210 » niedziela, 3 lutego 2019, 15:07

Koniec,chciałem dać tej grze jeszcze jedną szanse po miesięcznej przerwie,ale się nie da. Fabinho i Kante biegający u mnie na ataku,Bale na defensywnym pomocniku,Neymar praktycznie na lewej obronie,Dybala na skrzydle no po to jest coś innego zupełnie niż powinno być. Sheva ma 10 sytuacji zero bramek,a u rywala szaleją Goretkza,Rafinha w pomocy czy tez Paulista na obronie. Nie wytrzymam dłużej z ta gra. Jest tu ktoś kto pomógłby mi wycenić konto i je gdzieś sprzedać? To zapraszam na priv,będę wdzięczny za pomoc.
fifi2210

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 1

Postprzez kamiloos » niedziela, 3 lutego 2019, 18:13

Zachecony ostatnim patchem pod tytulem "finezja nie dziala" wrocilem do gry. Zlozylem nowy sklad, wlaczylem mecz Division Rivals. I faktycznie finezja nie dziala...mi. Przeciwnik strzelil mi 4 gole finezja, 2x Bale, 2x zwykly Ben Yedder. Zadne precyzyjne wykonczenie, zwykla finezja z 18 metrow, z obronca obok. Za to moj Futmas KDB stojacy na 16 metrze sam posyla finezje wysoko nad bramke. Az szkoda, ze mam cyfrowa wersje gry, bo nie mam jak polamac plyty.

Oczywiscie dalej moi zawodnicy czesciej podaja do przeciwnika niz do siebie, podania leca w innym kierunku niz ja trzymam galke na padzie, przeciwnik odbiera mi czysto pilke, wjezdzajac mi w polu karnym w nogi, po czym ja mam gwizdany faul za wygrana walke bark w bark.
kamiloos

Użytkownik

Pochwały: 2

Postprzez boskibeti » niedziela, 3 lutego 2019, 22:43

Wam też się tak h.. Gra po patch?

Man wrażenie że teraz liczy się tylko odległość od serwera..

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
boskibeti

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 62

Postprzez onzly » niedziela, 3 lutego 2019, 23:22

Teraz to się wg mnie liczy jedynie kto ma szczęście i komu piłka spadnie pod nogi pod bramką albo jak ją wybije obrońca.
Fifa 19 trafy:

De Gea 160k , Azpilicueta 58k, Walker 82k , Isco UCL 90k, Eriksen 109k, Van Dijk 154k
onzly

Użytkownik

Pochwały: 4

Postprzez Funkyt » niedziela, 3 lutego 2019, 23:48

Przed chwila gralek z niemcem. Na poczatku myslalen ze wkoncu mecz bez opoznien. No i rzeczywiscie bylo. Lepiej niz 2 mecze wczesniej. Tylko ze u przeciwnika Lewandowski zdąrzyk obrocic sie z pilka 3 razy, niz moj hazard. Ogólnie to jak nie gram z jakimis mega leszczami to nie mam szans:) taka jest smutna prawda. Nawet nie pisze co znowu dzisiaj siendzialo, bo kazdy kto ma opoznienia woe co sie wtedy dzieje.
Funkyt

Użytkownik

Postprzez CarbonInC » poniedziałek, 4 lutego 2019, 08:23

2 razy sprzedawałem coinsy w tej fifie. Teraz 3 raz bliski. No bo jak Dries Mertens strzela mi 2 gole główką w 38 i 40 minucie przy VVD i Ramosie to wiedz, ze jest cos ostro nie tak.. Potem jeszcze Mkhitarayan po nieudanym wybiciu głową przez VVD dostaje piłke pod nogi na 5 metrze. Ehh.
Skład nie jest zły. Sa mecze, gdzie kontroluje gre i cisne rywala przez 90 minut, a są takie gdzie nie potrafie wymienic 3 podań pod rząd i trace gole po takich sytuacjach, których ja nigdy nie miałem.
CarbonInC

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 5

Postprzez Umpero » poniedziałek, 4 lutego 2019, 10:30

O ile mogłem się denerwować na opóźnienia, na handicup i inne cuda to teraz co się dzieje to nie potrafię tego wytłumaczyć. Mam wrażenie jak bym nigdy wcześniej nie grał w tą grę.
Z 5 dywizji spadłem do 7, a nawet na chwilę do 8 i teraz siedzę w 7 i kręcę się przy 700 punktach.
Praktycznie nic nie mogę wygrać, a jak już się coś zdarzy to po męczarniach.
Jeszcze kiedyś jak byłem w 6 dywizji to łoiłem typków po 4-0, 5-0. Teraz w 7 dywizji jest jakaś makabra.

Zawsze grałem w obronie tak, że starałem się przewidywać zagrania przeciwnika i nie wychodzić obrońcami do nabiegającego zawodnika. Dopiero jak on się do mnie zbliżał do wciskałem odbiór piłki i przeciwnik odbijał się od mojej obrony. Teraz to nie działa. Nie jestem w stanie tak skutecznie odbierać piłki jak przed patchem. Natomiast zauważyłem, że zabójczo skuteczna jest citowata metoda "długa i do przodu". Lubię grać z klepki i przyprawiać przeciwnika o wylew. Staram się zawsze wypracować ładną akcję, a w tej dywizji jedyna taktyka to długie piłki do przodu.
Umpero

Użytkownik

Postprzez PrezesZawadiaka » poniedziałek, 4 lutego 2019, 14:47

czemu jak gram w inna gre (np. BF1, CS, nawet Minecraft) to wszystko smiga, ale w Fifie, to nagle: "serwery EA nie moga obsluzyc twojego zadania", "utracono polaczenie z serwerami". Zwariowac mozna.
11.2014 - 04.2016 [*]
PrezesZawadiaka

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Postprzez Umpero » poniedziałek, 4 lutego 2019, 22:19

Czy ktoś mi może wytłumaczyć co się odpierdala w tej grze?
No do jasnej ciasnej jak można dostawać bęcki w 7 dywizji?
Rozjebie zaraz tą płytę. Od ponad tygodnia wygrałem tylko dwa mecze. Z jakąś lebiodą dostałem 3-0. W kolejnym meczu prowadząc 3-1 w końcówce dostaje dwie bramki. Strzały, celność strzałów, posiadanie piłki, odbiory na moją korzyść. Mijam typów zwodami jak kijki wbite w ziemię, strzelam na tą zasraną bramkę przeciwnika, ale to on musi wygrać albo dojebać mi na końcu bramki jakimś cudem żebym tylko nie wygrał. No rozumiem, że zakichany handicup, ale spadłem z 5 dywizji gdzie sobie całkiem dobrze radziłem, a teraz mam wielki problem by wygrać mecz w 7 dywizji. Jeszcze chwila i zawitam do 8. Co jest?
Umpero

Użytkownik

Postprzez dawidkuzi » poniedziałek, 4 lutego 2019, 22:26

@up.

Może to po prostu gra nie dla ciebie ?

Sorry bez obrazy ale nawet mój 11 letni syn co gra w sumie w tygodniu max 10 meczy wygrywa co trzeci-czwarty mecz wiec coś tu musi być chyba jednak po twojej stronie - nie gry
skład https://www.futbin.com/19/squad/3392896
Origin PC: dawidkuzi
dawidkuzi

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 30

Postprzez Umpero » poniedziałek, 4 lutego 2019, 23:07

No to jak to wytłumaczyć, że przed tym całym patchem grałem jak równy z równym w 5 dywizji? Od ostatniego postu dostałem w plecy jeszcze dwa mecze. Teraz już 600 punktów na koncie i niedługo witaj 8 dywizjo. W tym rzecz, że sobie z gośćmi dobrze radzę. Robię zwody, gram ładną klepką, piłka chodzi jak po sznurku, oddaje strzały. W tej dywizji prawie wszyscy robią długi lob do przodu i tracę bramki wtedy. Tylko żeby to było raz czy dwa na kilka meczy, ale jest jakaś taka kicha, że przegrywam wszystko. Nie potrafię tego wyjaśnić bo jeszcze niedawno miałem chrapkę na 4 dywizję. Teraz jakaś patologia. Przecież nie oduczyłem się grać w tak krótkim czasie.
Umpero

Użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team