FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT19] Użal się, poskarż, pomarudź

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: adipe., lewyag

Postprzez boskibeti » niedziela, 6 stycznia 2019, 10:16

Finezja jest bez sensu.
Ale tak już jest.
Trzeba zdjąć blokadę typu "stąd nie ma szans żeby wpadło" i zacząć strzelać..

Też nie mogę się przełamać.
Bez tego to chyba na stałe wyjść ponad g3 nie jest możliwe

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
boskibeti

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 62

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez SeRgixD » niedziela, 6 stycznia 2019, 12:20

Dziękuję EA za grę w tą edycję FIFA 19 i LW bo to co się wyrabia w głowie się nie mieści.
Był patch po którym strzały tyłem do bramki miały nie wpadać- wpadają.
Był patch w którym zmieniono obronę no i zmieniono ale szkoda, że jak robię czysty wślizg w polu karnym ( zawodnik wjeżdża na piłkę, a przeciwnik wbiega w mojego i gleba za każdym razem i jest karny). Coś nie tak z tą grą, a wiecznie grać w betę mi się nie widzi, a może to już czas przejść na PES bo nawet tracąc licencję na LM to FIFA nie potrafi tego wykorzystać. Tak jak pisałem rok temu demo gry jest przedstawieniem gry która będzie za rok, a nie w roku bieżącym bo patche zamiast poprawić rozgrywkę to ją skopały.
I hendi może i nie istnieje ale duży wpływ na rozgrywkę mają te super bomba serwery EA... o właśnie o wilku mowa już nie działają za długo było dobrze
https://www.futbin.com/19/squad/3967412

Rekordowe trafy w FIFA 19:
TOTY Kante 2,9m
CR7 2,2m
TOTY Van Dijk 2m
Neymar Jr. x2 1,2m
SeRgixD

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 13

Postprzez Funshy » poniedziałek, 7 stycznia 2019, 02:25

Człowiek się stara, a jakiś patałach po drugiej stronie walnie 3 finezje fartem i wygrywa mecz. Ta gra to żart.
Pomogłem ? Pochwal !
SKŁAD IG
Funshy

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 141

Postprzez ROBSSSON » poniedziałek, 7 stycznia 2019, 23:06

Bez finezji to Panowie nie wchodzcie do gry. Sam zacząłęm ją stosować 2 tygodnie temu i wyniki lepsze o 30-40%...
ROBSSSON

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 2

Postprzez Umpero » wtorek, 8 stycznia 2019, 10:43

Jakieś rady jak to skutecznie stosować?
Umpero

Użytkownik

Postprzez krrystian » wtorek, 8 stycznia 2019, 10:48

Trenuj na sb (nie presuje więc jest miejsce), aż wkoncu się nauczysz by odruchowo robić.

Najgorsze jest to że do pewnego poziomu jest timed finezja. Przed tym da się bronić np ruszając bramkarza albo będąc blisko.

Problem w tym ze wyżej, od elity i dr2 zaczyna się first touch timed finesse i to jest dopiero rak, jak ktoś strzeli to już jest za późno na cokolwiek. A strzela będąc tyłem do bramki z nierealnego ułożenia w ulamku sekundy. Jak się przed tym bronić...
Obrazek

Aktualny skład FIFA 19 PS4 https://www.futbin.com/19/squad/1201036
krrystian

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 162

Postprzez Scypion93 » wtorek, 8 stycznia 2019, 10:53

@krrystian
Przed tymi spierdzielonymi uderzeniami z pierwszej piłki, gdzie strzelający nawet nie stoi przodem w kierunku bramki to chyba nie da się obronić...
W 18 to chociaż trzeba było wejść w pole karne albo na 16-sty metr by uderzać drivenem, teraz wystarczy kilka podań na 40-stym metrze, podać do gościa, który stoi na 20-25-tym metrze walnąć finezję z pierwszej i po krzyku.
Scypion93

Użytkownik

Pochwały: 82

Postprzez NoLuckNoSkills » czwartek, 10 stycznia 2019, 19:15

Tryb Rivals na PC to jakaś kpina... w tym trybie gra się trudniej niż w lidze weekendowej...
Czy na konsolach też tak jest? czy porostu koks oprogramowanie na pc istnieje...
NoLuckNoSkills

Użytkownik

Pochwały: 3

Postprzez martin123154 » czwartek, 10 stycznia 2019, 19:16

Czy ja wiem, ja na pc wbijam koło 17-20 winów w LW i jestem w dywizji 3/4, na konsoli z tego co widze są też podobne proporcje
skład: https://www.futbin.com/19/squad/29334 (in-game)
Najlepsze trafy: Mbappe (570k), Griezmann (270k)
martin123154

Użytkownik

Pochwały: 16

Postprzez Funkyt » czwartek, 10 stycznia 2019, 22:14

To co stalo sie teraz w mojej ostatniejbgrze przehodzi ludzkie pojecie. Steruje sobie ballackiem po przejeciu pilki, i cofam siebw tyl bo przeciwnik ostro presinguje. No i znajduje kolesia do ktorego chce wykonac wysokie podanie. No to klikam przycisk wysokiego podania, piekniebpasek sie laduje, ale moj przeciwnik nagle odbiera mi pilke i co? I moj zawodnik robi wślizg w polu karnym, plusbdostaje czerwona kartke. No. To jest po prostu hit. Takiego czegos jeszxze nie mialem. Druga stracona bramka tez nie duzo gorsza. Przeciwnik trafil w slupek, pilka teafila pod nogi jego zawodnika, alenze pilka troche odskoczyla, moj bramkarz sie na niabrzuca...tylko pilka przelatuje pod ramieniem( a pilka sie ledwie turlala). No to zawodnik przeskoczyl nad bramkarzem i strzelil brameczke. Wymiekam z ta gra
Funkyt

Użytkownik

Postprzez Adu » sobota, 12 stycznia 2019, 03:47

Może mi ktoś pomoże bo mam już dość, mianowicie chodzi mi o lagi, ale nie takie zwykłe, lub opóźnienia, tylko zasrany lag typu gra się zatrzymuje na sekundę, a potem gra przyspiesza 50x na kilka sekund i nie da się nic zrobić, mam to wszędzie prócz Squad Battles, internet mam dobry, pingow nie ma, czy przez wi fi czy przez kabel jest to samo, nie da się grać online poprostu nie wiem, ma ktoś też tak jak ja? macie jakieś sposoby na to? proszę o pomoc.
Adu

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 1

Postprzez Funshy » sobota, 12 stycznia 2019, 04:36

@Funktyt
Dzień jak co dzień w tej grze.

Wysłane z Samsung Galaxy 7.
Pomogłem ? Pochwal !
SKŁAD IG
Funshy

Użytkownik

Pochwały: 141

Postprzez dawidkuzi » sobota, 12 stycznia 2019, 09:16

Adu napisał(a):Może mi ktoś pomoże bo mam już dość, mianowicie chodzi mi o lagi, ale nie takie zwykłe, lub opóźnienia, tylko zasrany lag typu gra się zatrzymuje na sekundę, a potem gra przyspiesza 50x na kilka sekund i nie da się nic zrobić, mam to wszędzie prócz Squad Battles, internet mam dobry, pingow nie ma, czy przez wi fi czy przez kabel jest to samo, nie da się grać online poprostu nie wiem, ma ktoś też tak jak ja? macie jakieś sposoby na to? proszę o pomoc.

A przejrzałeś FAQ na stronach EA? Sporo tam tego jest. Zrobiłeś wszystkie zalecenia i testy ? Można jeszcze porty otworzyć w routerze.
skład https://www.futbin.com/19/squad/3392896
Origin PC: dawidkuzi
dawidkuzi

Użytkownik

Pochwały: 26

Postprzez Adu » sobota, 12 stycznia 2019, 10:25

Z tego co widzę to do tego "speed up lag" unywaja ręce, dużo ludzi to ma z tego co widzę.
Adu

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 1

Postprzez dawid_v22 » niedziela, 13 stycznia 2019, 20:38

Jeżeli kiedykolwiek myśleliście, że jesteście największymi przegrywami w tej grze - właśnie przepaliłem sobie w wymianach wspominkowego Juanfrana, bo korzystałem z kreatora ustawiając na niewymienne karty i nie zauważyłem, że mi go wrzuciło do składu.
Skład: https://www.futbin.com/19/squad/1106671

Najlepsze trafy: Neymar, Aubameyang, Lukaku, UCL Live Rodriguez, Courtois, IF Werner, OTW Promes, OTW Allison, Alba, IF Pjanić, IF Leiva, IF Quaresma, IF Romagnoli, Boateng, Alaba, Azpilicueta, Douglas Costa, J. Rodriguez, Gabriel Jesus, 2x Iniesta, Navas, D. Silva
dawid_v22

Użytkownik

Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team