FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT19] FUT Championship - Liga Weekendowa

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: adipe., lewyag

Postprzez darius123g » piątek, 11 stycznia 2019, 14:17

Po 4 tygodniach zapisałem się i po 4 meczach stwierdzam że jak masz przegrać to nic nie poradzisz . Pierwszy mecz ok przeciwnik lepszy porażka zasłużona 2 wygrana bez problemów 3 po 30 min mojej przewagi i 4 supki i poprzeczki gościu wychodzi z meczu nie zaliczony 4 skład za 15k BPL i nie istnieje moich zawodników powiązali - 50 wszystkie cechy 5 dostaje bramkę i za sekundę gra się zamraża po chwili wywaliło do pulpitu . Jest jakiś czit co to robi? Nawet połową męczy nie rozgrywa się w optymalnych warunkach a grałem przed południem . Wczoraj i dzisiaj to w każdym meczu miałem poprzeczkę lub słupek po kilka razy . Powodzenia wszystkim w tej PATO ......J- LW

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
darius123g

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 2

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez kamiloos » piątek, 11 stycznia 2019, 15:45

Zagralem 2 mecze LW i juz w drugim gra postanowila, ze nie moge go wygrac. Po 30 minutach wygrywalem 2-0, moj przeciwnik byl po prostu przecietnym graczem. Po czym strzela bramke finezja, bedac pod presja dwoch moich obroncow (Varane i Umtiti), ktorzy walczyli bark w bark z jego kolosem - Sadio Mane. Cyk, finezja i okienko. W drugiej polowie festiwal mojego Aubamayenga - 4 sytuacje sam na sam, 4 razy jego Alisson broni strzaly, gdy gracz sie bramkarzem nie rusza. Zreszta co do Auby to w ogole odnosze wrazenie, ze go znerfili, bo od kilku dni ma u mnie mega zapasc, jesli chodzi o wykonczenie. Oczywiscie "zdobylem" 2 poprzeczki po finezji Futmasowego KDB, bo bez tego zaden mecz nie moze sie obyc. W koncu nadeszla moja ulubiona 80 minuta i powtoreczka z rozrywki - finezja z 20 metrow, Harry Kane, przy nim moi dwaj obroncy ale on sobie z tego nic nie robi i sciaga pajeczyne z okna mojej bramki. A w 90 minucie wspanialy pinball po kontrze po moim roznym i 3-2 w plecy.

Szczytem idiotyzmu w tej grze sa szopki z tempem graczy. Jakim cudem grajacy od pierwszej minuty Vertonghen dogania w 75 minucie mojego Leroya Sane, ktory na boisku pojawil sie w 65 minucie? Miedzy nimi jest 30 punktow roznicy w tempie + dochodzi kondycja. A gra w ogole nie bierze tego pod uwage. W Fifie 18 tempo bylo zbyt wazne, ale tu przeciagneli sprawe zbyt w druga strone.

EDIT: LOL, po kolejnych 2 meczach ta sama sytuacja. Mecz nr 4, do polowy wygrywam 3-1 po spokojnym graniu i mecz konczy sie 3-4 po najbardziej idiotycznej drugiej polowie jaka mialem. Juz nawet mi sie nie chce opisywac kretynizmow tego meczu :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:
kamiloos

Użytkownik

Postprzez diil4life » piątek, 11 stycznia 2019, 17:28

Dziś chwilę pooglądałem stream na twitch toninho, użyłem w formacji 4231 jego taktyki i jak na tą chwilę bilans przyzwoity bo 7-1, mogło być 8-0, ale straciłem 2 głupie bramki i przegrałem 3-2, gdzie w około 80 minucie wygrywałem 2-1. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało, bo u mnie schody zaczynają się przy randze S2 lub S1.
diil4life

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 67

Postprzez suCCHy » piątek, 11 stycznia 2019, 17:33

@Up
Mógłbyś je podać? Chętnie bym przetestował
suCCHy

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 109

Postprzez moniamarcin80 » piątek, 11 stycznia 2019, 17:33

Up.
Możesz podać te ustawienia, chętnie spróbuje.
moniamarcin80

Użytkownik

Pochwały: 6

Postprzez Panucci82 » piątek, 11 stycznia 2019, 18:44

kamiloos napisał(a):Zagralem 2 mecze LW i juz w drugim gra postanowila, ze nie moge go wygrac. Po 30 minutach wygrywalem 2-0, moj przeciwnik byl po prostu przecietnym graczem. Po czym strzela bramke finezja, bedac pod presja dwoch moich obroncow (Varane i Umtiti), ktorzy walczyli bark w bark z jego kolosem - Sadio Mane. Cyk, finezja i okienko. W drugiej polowie festiwal mojego Aubamayenga - 4 sytuacje sam na sam, 4 razy jego Alisson broni strzaly, gdy gracz sie bramkarzem nie rusza. Zreszta co do Auby to w ogole odnosze wrazenie, ze go znerfili, bo od kilku dni ma u mnie mega zapasc, jesli chodzi o wykonczenie. Oczywiscie "zdobylem" 2 poprzeczki po finezji Futmasowego KDB, bo bez tego zaden mecz nie moze sie obyc. W koncu nadeszla moja ulubiona 80 minuta i powtoreczka z rozrywki - finezja z 20 metrow, Harry Kane, przy nim moi dwaj obroncy ale on sobie z tego nic nie robi i sciaga pajeczyne z okna mojej bramki. A w 90 minucie wspanialy pinball po kontrze po moim roznym i 3-2 w plecy.

Szczytem idiotyzmu w tej grze sa szopki z tempem graczy. Jakim cudem grajacy od pierwszej minuty Vertonghen dogania w 75 minucie mojego Leroya Sane, ktory na boisku pojawil sie w 65 minucie? Miedzy nimi jest 30 punktow roznicy w tempie + dochodzi kondycja. A gra w ogole nie bierze tego pod uwage. W Fifie 18 tempo bylo zbyt wazne, ale tu przeciagneli sprawe zbyt w druga strone.

EDIT: LOL, po kolejnych 2 meczach ta sama sytuacja. Mecz nr 4, do polowy wygrywam 3-1 po spokojnym graniu i mecz konczy sie 3-4 po najbardziej idiotycznej drugiej polowie jaka mialem. Juz nawet mi sie nie chce opisywac kretynizmow tego meczu :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:
Nie wiem o jakiej karcie Auby mówisz,ja gram jego zwykłą kartą, narazie zagrałem 3 mecze LW i Auba wali gole jak szalony, nie zauważyłem u niego żadnej zapaści, jedyną zapaść u niego zauważyłem, to wtedy gdy na kilka meczów zatrzymał się na 99 golach i nie mógł wbić 100,ale to było dawno temu, teraz zbliża się już do 200

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Panucci82

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez diil4life » piątek, 11 stycznia 2019, 20:53

@suCCHy
@moniamarcin80
Nie pamiętam dokładnie, ale coś podobnego do tego
Obrazek

No i standardowo od S2 zaczęły być schody. Na obecną chwilę bilans 10-6, gra pomagała zarówno mi jak i przeciwnikowi. Z tych 6 porażek, co najmniej 4 mecze były do wygrania przy odrobinie większym skupieniu gdyż przeciwnicy prezentowali podobny poziom do mojego. Było też kilka błędów w mojej grze po których traciłem bramkę na własne życzenie. Wydaje się, że jest jakiś progres w grze, no chyba że za jakiś czas znowu zaczną dziać się cuda :troll:
diil4life

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 67

Postprzez toninho » piątek, 11 stycznia 2019, 21:16

Nie gra się tylu meczów w piątek ;) 10-12 to maks, bo potem szuka za dobrych rywali.
Live -> TWITCH: https://www.twitch.tv/to_ninho
FanPage: https://www.facebook.com/toninhoTWITCH
----------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:
- TOP 32 Mistrzostw Polski FIFA 18
- Uczestnik 8. sezonu PlayStation Ligi [FIFA 19]
- TOP 100 w FUT Champions (4x tygodniowe, 1x miesięczne) [FIFA 18]
toninho

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7

Pochwały: 78

Postprzez Funkyt » piątek, 11 stycznia 2019, 22:29

Ja nie wiem jak wy mozecie grac bez nerwow. Pierwszy mecz wszystko cacy chodzilo. Ale juz w drugim to jakas tragedia. Wszystko tak wolno dziala ze zanim cos zrobie to przeciwnik juz odbiera mi pilke...chce podanie z pierwszej pilki to zawodnik spokojnie przyjmuje, poprawia i podaje. Nie mowiac o balansie cialem. Chce sie odwrocic w przod i w tyl to jakbym poruszall sie 2 metrowym i 150 kilowym zawodnikiem. A to hazard. Te opoznienia zabieraja fun z gry i sprawiedliwosc. Jaki jest sens ulepszac sklad, jak opoznienia powoduja, ze grając brazawym skladem offline mam takie same odczucia co skladem za 5 milionow w LW
Funkyt

Użytkownik

Postprzez paprot7 » piątek, 11 stycznia 2019, 23:07

Standardowe piątkowe 10 spotkań i nie najgorszy bilans 8 - 2, w jednym meczu konsola tak utrudniła ze na 2 m nie szło podać :sciana: a w kolejnym gość był minimalnie lepszy. Finalnie grało się przyjemnie dziś a co śmieszne po ost meczu wyjebało mnie z serwerów i nawet już do futa nie idzie wejść :hahaha:
Najlepsze trafy :
Son otw 1mln
Werner otw - 700k
Lewandowski ToTGS - 380k
De GEa 135k
Sane UCL - 94k
Courtois - 85k
Walker - 51k
Isco - 48k

Obecny skład:

https://www.futbin.com/19/squad/3171414
paprot7

Użytkownik

Pochwały: 9

Postprzez Funkyt » piątek, 11 stycznia 2019, 23:12

No to ka nie wiek ci jest z moka gra. I jeszcze zauwazylemnod tygodnia okolo. Ze pierwsza polowa jest plynna, a pozniej im dalej w las tym gorzej. Myslalem ze to moze kwestia kondycji, ale nowi zawodnicy tez poruszaja sie jak kupa
Funkyt

Użytkownik

Postprzez blacktel » piątek, 11 stycznia 2019, 23:20

Funkytmniej piwa polecam hehe, sam to samo mam jak przychodzi weekend w LW, wtedy i moi zawodnicy i ja stamina po 8 meczu ni hu hu :)
Zarty żartami, ale Panowie, bez stresu, to ma odstresować po ciężkim weekendzie, a nie napinać :)
Mam 2-4 i walczymy dalej
blacktel

Użytkownik

Postprzez remek1996 » sobota, 12 stycznia 2019, 00:00

Co jest kur*a grane :krzeslo:
W trzech meczach prowadzę 3:1 i magicznie wywala serwery :sciana: :sciana:
remek1996

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Postprzez tooom19 » sobota, 12 stycznia 2019, 00:05

HEHE dobry żart liga wekendowa bez piwa ... nie przypominam se takiej :) zawsze browce lecooo :), gold max wbity ale nerwy ukojone... 3 idzie i zaczynam zabawe :)
tooom19

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Postprzez Funkyt » sobota, 12 stycznia 2019, 00:49

Magiam od 00:30 gra sie plynnie. I teraz czuje przyjemnosc z gry. Czuje zawodnikow, strzaly podania. No i wiem ze taka plynna gra jest mozliwa. Szkoda ze dopiero o tej godzonie. To jest lekka kpina ze strony EA
Funkyt

Użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team