FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT19] Recenzje, opinie o zawodnikach, X,Y a może Z?

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: lewyag, adipe.

Postprzez cienty » czwartek, 8 listopada 2018, 14:25

@szeryfeek

Jak Skriniar ci nie podchodzi to bierz Benatie. Innej opcji w tej cenie nie ma

@krrystian

U mnie 2 tygodnie temu w lidze weekendowej (G1 20/9) IF Alex Sandro był najlepszym graczem, miał średnią ~ 8.4, zdobył 3 bramki i 16 asyst, 5x został zawodnikiem spotkania (wszystkie statystyki zapisywałem na kartce po każdym meczu :P). Grunt to nie zostawiać go ciągle z tyłu

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
cienty

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7

Pochwały: 7

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez suCCHy » czwartek, 8 listopada 2018, 14:29

Panowie pytanie POTM Hazard (fajnie by się połączył z Lukaku i Mertens IF (RED)) czy jednak Neymar ??
suCCHy

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 103

Postprzez djjuve » czwartek, 8 listopada 2018, 15:29

Jak Belotti if? Warto podmienienie Immobile?
djjuve

Użytkownik

Postprzez MatiF96 » czwartek, 8 listopada 2018, 15:52

Dobra dzięki wszystkim z porady :spoko: Ostatecznie doszedłem do wniosku, że Alaba jest średni, Boateng powinien być na podobnym poziomie o ile nie gorszy niż Benatia/Chiellini, a dla jednego Neuera nie warto wybierać Bundesligi. Finalnie wybrałem trójkę z Juve czyli Alex Sandro-Benatia-Szczęsny IF, w niedalekiej przyszłości spróbuję jeszcze przetestować Chielliniego :)
Obrazek
MatiF96

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 34

Postprzez krzysztofff90 » czwartek, 8 listopada 2018, 16:00

Również dołączam się do pytania jak Belotti if się sprawuje ;) mam Immobile i dobrze mi się nim gra ale Belottim zwykła karta na początku też mi się dobrze grało ;) więc czekam na opinie kogoś kto zagrał nim kilka meczy i może coś powiedzieć ;)
Najlepsze trafy:
Luka Modric 91
David Silva 89
Alexis Sanchez 88(niewymienny UCL)
Ederson 86 x2
Boateng 86 (niewymienny)
Nainggolan 85
Sterling 85
OTW Lemar 83
krzysztofff90

Użytkownik

Pochwały: 3

Postprzez LFC » czwartek, 8 listopada 2018, 17:01

Kogo kupić na środek obrony obok Thiago Silvy? Musi to być Brazylijczyk, lub ktoś z Premier League bądź La Liga. Budżet to 200k. Myślę nad Umtitim. A może lepiej dobierać i kupić Varana lub Ramosa? A może jakiś Brazylijczyk?
PS4
LFC

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 3

Postprzez blaszczu87 » czwartek, 8 listopada 2018, 18:03

hej, doradzcie ktory sklad wedlug Was bedzie lepszy? nie wiem czy grac ta obrona z serie A czy jednak dwaj liderzy z hiszpani:

1) https://www.futbin.com/19/squad/113299

2) https://www.futbin.com/19/squad/126007
blaszczu87

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 27

Postprzez rehowsky » czwartek, 8 listopada 2018, 18:13

https://www.futbin.com/19/squad/1638683 Składzik in-game. Potencjał hazarda na pozycji LP będzie się marnował prawda? Macie pomysł jak to inaczej sensownie rozegrać nie zmieniając formacji, raczej preferowałbym zostać dalej przy 4-4-1-1, bo najlepiej mi się nią gra atm. Może eden ŚN? :szuka:
rehowsky

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 1

Postprzez iwan2000x » czwartek, 8 listopada 2018, 20:02

Panowie kto najlepszy > If Martial vs Sif Felipe anderson vs If Willian ?? kto gral doradzi ? dzieki :)
Moj sklad 09.10.18 >
https://www.futhead.com/19/squads/214487/
jak ktos chetny na sparing to pisac priv gram na ps4 > iwan816
iwan2000x

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 11

Postprzez boskibeti » czwartek, 8 listopada 2018, 20:09

If Martial dno.
Reszta nie grałem

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
boskibeti

Użytkownik

Pochwały: 59

Postprzez Adi » czwartek, 8 listopada 2018, 20:18

MatiF96 napisał(a):Dobra dzięki wszystkim z porady :spoko: Ostatecznie doszedłem do wniosku, że Alaba jest średni, Boateng powinien być na podobnym poziomie o ile nie gorszy niż Benatia/Chiellini, a dla jednego Neuera nie warto wybierać Bundesligi. Finalnie wybrałem trójkę z Juve czyli Alex Sandro-Benatia-Szczęsny IF, w niedalekiej przyszłości spróbuję jeszcze przetestować Chielliniego :)

Gram Serie A moze byc to opinia subiektywna i naciagana bo uwielbiam tą lige zwlaszcza Juventus i Rome. Lecz warto przeczytac :salute:
LO Alex Sandro dla rewelacja w obronie czysci skrzydła i nie tylko fakt, że bocznych trzymam na uwiezi lecz dziś boki będę puszczał do przodu i dam znać.
ŚO Benatia, do chłopa nie mam zażutów bo gra idealnie. Gra równo, dokładnie, ładnie wychodzi na pozyje, dobrze podaje.
ŚO NIF / IF Manolas gosciu szybko biega, dobrze czysci , lata w powietrzu i czyni cuda, ale ma też wady i jego najwiekszą są podania i czasem to cholernie potrafi zirytować
PO Florenzi karta ktora moze grać na kazdej pozycji, a w obronie gra dla mnie bardzo dobrze. Florek szybko biega, jest zwinny , pewny i mimo statystyk naprawdę dobrze sobie radzi z przepychaniem i przeszkadzaniem.

Testowalem:
NIF Chiellini uwielbiam chlopa, lecz odczułem różnicę na minus. W obronie Benatia robil za ściane, a z Manolasem się uzupelniali. Benatia z Chiellini to zrobił się niewypał powolnego, ospalego czołgu z opóznionym zapalnikiem zwlaszcza na kontry... W Obronie pozycyjnej jak najbardziej na plus, ale to i tak nie zmienia faktu że to połączenie w moim przypadku uwazam za slabe.

OTW Cancelo na papierze lepiej jak NIF czy LM Florenzi, ale tylko na papierze. Dla mnie okazala sie to karta bezpółciowa, brakowalo tego czegoś co ma Włoch.

I na deser.... IF Szczesnego jego NIF mimo że odwala babole to jest cichym bohaterem nie jednego meczu, ktory dzieki swoim interwencja wygrywa mecze. NIF Handanović jest rowniejszy w obronie i ladnie chwyta, ale czy jest lepszy od NIF Szczesnego tak i nie. Ponieważ Wojtek ma to coś , swój styl ktory bedzie wkurzał, ale niekiedy wybuchniecie z entuzjazmu i radochy że go macie. WAZNE - CENA jest ogromna różnica.
A teraz IF Szczesnego za karte zaplacilem 55k i gdybym musiał doplacić 100k wiecej zrobiłbym to bez wahania, gdyz ta karta odpier*** la takie cuda , że czasem się usmiecham ile to czlowiek ma szczęścia.... Polak rodak rozpierdziela system i nie zamienie go. Chyba że dostanie nowego IF. Gra wręcz idealnie i równo. Czy ma babole nie , nie ma.

W razie gdyby co służę pomocą.
Ostatnio edytowano czwartek, 8 listopada 2018, 23:13 przez Adi, łącznie edytowano 1 raz
Aktualny skład:
https://www.futhead.com/19/squads/335235/

Najlepsze trafy:
Leroy Sané 86
Nemanja Matić 86
David Alaba 85
Paulinho 85
Adi

Użytkownik

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
MatiF96

Postprzez MatiF96 » czwartek, 8 listopada 2018, 21:20

@up

Dzięki za obszerną recenzję!
Po dwóch meczach jestem pod wrażeniem IFa Szczęsnego. Nie spodziewałem się, że będzie wyczyniał takie cuda. Oczywiście przyjdą trudniejsze mecze, które będą prawdziwym sprawdzianem, ale jak na razie jestem zachwycony. Alex Sandro solidny dokładnie tak jak się przypuszczałem, jak jeszcze lepiej go "wyczuję" to powinna być rewelacja. Benatia jak na razie na plus, bez szaleństw, bardzo pewny, aczkolwiek jestem pewny że w połączeniu z Chiellinim zdecydowanie brakowałby temu duetowi tempa. Obok Benatii mam Davinsona Sancheza więc pod tym względem ładnie się uzupełniają. Ciekawi mnie tylko czy Chiellini na miejscu Benatii wpasowałby się równie dobrze, ale chyba po prostu w przyszłym tygodniu jak uzbieram trochę coinsów kupię Włocha i sam zobaczę ;)
Obrazek
MatiF96

Użytkownik

Pochwały: 34

Postprzez Redmrowa » czwartek, 8 listopada 2018, 22:54

@boskibeti

No to jest i feedback na temat Thiago Silvy.
Gość to prawdziwa bestia jeżeli chodzi o ground defend tj. czyści wszystko jak profesor, świetnie się ustawia często przecina ostatnie podanie i to jest jego ogromną zaleta. Potrafi odpowiednio się cofnąć w linii i wybiec w czas automatycznie skutecznie łapiąc przeciwnika na spalonym, (nie ma w tym naszej zasługi, sam się zastanawiałem co on robi chcąc ochrzanic, a tu niespodzianka i spalony przeciwnika).
Zdecydowanie lepszy od if Marqhuinosa czy też Kimpembe. Ma bardzo wysoko ocenione skakanie, ale do najwyższych nie należy. Jeżeli masz go w parze z wysokim CB to nie ma co obawiać się o wrzutki w pole karne.
U mnie grał do pary z Kimpembe.

@iwan2000x

Z tej trójki to zdecydowanie sif F. Anderson'a 4*combo, zwinność, drybling, strzały. Polecam chem. Snajper

Mam nadzieję, że komuś się przyda.
Redmrowa

Użytkownik

Pochwały: 4

Postprzez rehowsky » piątek, 9 listopada 2018, 03:42

Ktoś grał może SBC Depayem i może coś o nim powiedzieć? ;]
rehowsky

Użytkownik

Postprzez Karolab » piątek, 9 listopada 2018, 05:38

Pare osób pytalo o If Belottiego. Wczoraj kupiłem do przetestowania i fajnie sie nim gra. Gosc ma mega wykończenie 5*WF i umie sie zostawić z piłka. Nie jest demonem szybkości ale wychodzi do prostopadłych piłek i często sie przy nich utrzymuje dzięki swojej sile i agresji. Jeśli ktos umie przeżyć jego 3* SM to naprawde za taka cene polecam. Narazie zagralem nim tylko 5 meczow ale ma w nich 7 goli i 4 asysty w DR. Więcej o nim napiszę po WL.
Karolab

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team