FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT18] Dyskusja ogólna

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: lewyag, adipe.

Postprzez czakens » środa, 11 lipca 2018, 21:02

@keinnasehasen

Niby tak ale nie jest powiedziane że Real z Barca nikogo nie kupi. Hazard raczej narazie jest najbardziej realna opcją na tą chwile
czakens

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 9

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez Mi5cha » czwartek, 12 lipca 2018, 06:53

oczywiście, ze kupią. i będą to wielkie. Natomiast nawet transfer takiego giganta jak CR7 (ktory jako fan Juve przyjmuje raczej na spokojnie) nie spowoduje, ze przestaną grać Liga Hiszpańską czy Realem. CR7 ma swoich wiernych fanów, ale żaden piłkarz nie jest wiekszy niż klub.

Na pewno w przypadku Realu można spodziewać sie megatransferu do ofensywy, tylko jeśli bedzie to Kane...no cóż..z jakichś przyczyn mało ludzi nim gra...
Najlepsze trafy FUT 2019

1. Salah 300k
2. IF Mandzukic 90K (SBC)
3. Isco 60k x 2 (SBC)

Aktualny skład:

https://www.futbin.com/19/squad/122325

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 26

Postprzez czakens » czwartek, 12 lipca 2018, 10:38

Następcą Adama Nawałki, który pożegnał się z reprezentacją po nieudanych dla polskiego zespołu Mistrzostwach Świata, został Jerzy Brzęczek.
czakens

Użytkownik

Postprzez suCCHy » czwartek, 12 lipca 2018, 10:41

No to nie ma co już jej oglądać. Jak to się zwykło mawiać "Z deszczu pod Rynnę"
suCCHy

Użytkownik

Pochwały: 103

Postprzez Mi5cha » czwartek, 12 lipca 2018, 11:24

A ja jestem dobrej mysli. Dużo lepszy wybór niż przeciętny zagraniczny najemnik w stylu De Biasiego czy Katanca, bo nie ma sie co czarować - najlepsi byli poza zasięgiem.

Gorzej niż na mundialu na pewno grać nie będziemy. Ja dam szansę i na reprezentację niezmiennie będę chodzil..

W tym wszystkim najbardziej szkoda wiadra pomyj, które wylewa sie na Brzeczka i Błaszczykowskeigo na starcie od kilkudziesięciu minut..
Najlepsze trafy FUT 2019

1. Salah 300k
3. Isco 60k x 2 (SBC)

Aktualny skład:

Użytkownik

Postprzez Sierras-YT » czwartek, 12 lipca 2018, 12:00

Jerzy Brzęczek jprd :rotfl:

Czyli z całym szacunkiem,ale Błaszczykowski w każdym spotkaniu nawet bez formy,bo będzie trenować z wujkiem :salute:

Powinni brać byle którego z Chorwatów tylko pod 1 warunkiem-byle to był wariat/furiat i szaleniec który dałby mordę i szalał,bo każdym złym, podaniu bo moim zdaniem tego trzeba w kadrze.
Sierras-YT

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 674

Postprzez czakens » czwartek, 12 lipca 2018, 12:03

Kariera trenerska
Na początku lutego 2010 roku Brzęczek został pierwszym trenerem Rakowa Częstochowa. Po serii nieudanych meczów umowa z klubem została rozwiązana 3 listopada 2014, na prośbę głównego sponsora.

17 listopada 2014 roku został trenerem Lechii Gdańsk. Dnia 1 września 2015 roku został zwolniony. Od końca września 2015 trener GKS Katowice, 20 maja 2017, po przegranej w meczu z MKS Kluczbork i utracie szans na awans, podał się do dymisji. 11 lipca 2017 roku został trenerem Wisły Płock. 12 lipca 2018 roku został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

O kurwa no cóż pozostaje życzyć powodzenia :swietne:
czakens

Użytkownik

Postprzez Mi5cha » czwartek, 12 lipca 2018, 12:08

Sierras-YT napisał(a):Jerzy Brzęczek jprd :rotfl:

Czyli z całym szacunkiem,ale Błaszczykowski w każdym spotkaniu nawet bez formy,bo będzie trenować z wujkiem :salute:

Powinni brać byle którego z Chorwatów tylko pod 1 warunkiem-byle to był wariat/furiat i szaleniec który dałby mordę i szalał,bo każdym złym, podaniu bo moim zdaniem tego trzeba w kadrze.

myśle, że takiego trenera wywiezliby na taczkach po 2-3 zgrupowaniach. Sukcesu Kovacowi w Bayernie nie wróżę. I właśnie o takim braku szacunku do Kuby mówiłem wyźej. Chyba nie zasłużył...
Najlepsze trafy FUT 2019

1. Salah 300k
3. Isco 60k x 2 (SBC)

Aktualny skład:

Użytkownik

Postprzez Sierras-YT » czwartek, 12 lipca 2018, 12:35

Z całym szacunkiem,ale ten trener wygląda jakby miał poprowadzić nasze ''orły'' co najwyżej do biedronki do działu z alkoholem.

JA BYM CHCIAŁ TEGO WARIATA Z SENEGALU..
I JEGO WYPOWIEDŹ PO MECZU,ŻE WSZYSCY ZNALIŚMY PRZEPISY była świetna.
Sierras-YT

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 674

Postprzez toninho » czwartek, 12 lipca 2018, 13:00

Bo Nawałka jak przejmował kadrę to miał tytuły mistrza świata na koncie, nie?

Wolałbym zagranicznego trenera, który by wziął za mordę tych naszych piłkarzy, ale cóż, jak już jest Brzęczek, to niech jest. Niech pokaże swój warsztat. Trzeba mu życzyć powodzenia.
Zostaw FOLLOW na Twitchu: https://www.twitch.tv/to_ninho
FanPage: https://www.facebook.com/toninhoTWITCH
----------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:
- TOP 32 Mistrzostw Polski FIFA 18
- Uczestnik 8. sezonu PlayStation Ligi [FIFA 19]
- TOP 100 w FUT Champions (4x tygodniowe, 1x miesięczne) [FIFA 18]
toninho

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 67

Postprzez Mi5cha » czwartek, 12 lipca 2018, 13:05

a moim zdaniem, jesli trener z zagranicy, to tylko taki, który będzie kozakiem. W tej chwili cięzko o takiego. Stawianie na trenera zagranicznego tylko dlatego, że jest z zagranicy to dowód na nasze kompleksy. Marny najemnik przyjdzie, skasuje pieniądze, zostawi spalona ziemię i pojdzie.

Czemu Brzęczek?

1. Fajna europejska kariera piłkarska
2. Gra w reprezentacji (kapitan, medal w Barcelonie)
3. Zrobił świetny wynik w Płocku - (w zasadzie kazdy piłkarz poprawił swoją grę, udało się wypromować Recę czy Kante, gra atrakcyjna dla oka)
4. Ugasił potężny pożar w szatni Płocka

Dla mnie to spora niespodzianka, ale wybór staje się mocno logiczny. Jesli ktoś liczył na to, że przyjdzie trener zagraniczny i będzie wprowadzał zamordyzm...no cóż..to chyba nie tędy droga. Tak nie buduje sie zespołu.
Najlepsze trafy FUT 2019

1. Salah 300k
3. Isco 60k x 2 (SBC)

Aktualny skład:

Użytkownik

Postprzez poselsuski » czwartek, 12 lipca 2018, 13:12

Ja wiem, że po klęsce na wielkim turnieju pojawia się u nas chęć sięgnięcia po kogoś z zewnątrz, najlepiej po w miarę znane nazwisko, ale jak się jest kibicem, który już trochę widział, przeżył i chociaż troszkę analizuje co się dzieje wokół niego, to tak naprawdę nominację Brzęczka można przyjąć ze spokojem. Nie widzę tu ani powodów do płaczu, ani do radości. My w Polsce patrzymy trochę na kadrę jak na klub i patrzymy na selekcjonera jak na trenera klubowego.

Popatrzcie sobie na karierę trenerską Zlatko Dalica. Ciekawe jakie były reakcje kibiców w Chorwacji na jego nominację. Strzelam, że podobne jak u nas dziś. Trener Szwecji nie ma nic w dorobku poza wygraniem rodzimej ligi, której poziom jest porównywalny z naszą, a robi ćwierćfinał i to bez najlepszego piłkarza w składzie. Ruscy mieli na poprzednim mundialu Fabio Capello - nie wyszli z grupy. Wzięli gościa, który zdobył jako trener mistrzostwo Polski i o mało co nie zagrali w półfinale.

U nas awans po 16 latach na mundial zrobił Engel - człowiek po trochu znikąd, a na dwa wielkie turnieje z rzędu wprowadził nas Nawałka, który przecież też przed kadrą nic znaczącego w cv trenerskim nie miał.

Nie mówię, że Brzęczek to będzie najlepszy selekcjoner w historii naszej reprezentacji i pasmo sukcesów - może być równie dobrze wielka klapa, ale identyczna historia mogłaby być i w przypadku np. Bilica.
Skład końcowy Fifa 18 [in game]: akt.30.8.2018
https://www.futbin.com//18/squad/5993858
poselsuski

Użytkownik

Pochwały: 90

Postprzez Mi5cha » czwartek, 12 lipca 2018, 13:20

@poselsuski

popieram w całej rozciągłości.

Poza tym trener i pierwsza reprezentacja to "tylko" wierzchołek góry. Temat szkolenia jest wciąż niestety nieobecny.
Najlepsze trafy FUT 2019

1. Salah 300k
3. Isco 60k x 2 (SBC)

Aktualny skład:

Użytkownik

Postprzez kondziu_gb » czwartek, 12 lipca 2018, 13:58

Jaki by trener nie zostal wybrany - polski czy zagraniczny - to z gowna bata nie ukrecisz. Brzeczek bedzie mial do dyspozycji tych samych pilkarzy co kazdy inny, a ze system szkolenia lezy i kwiczy mlodych zdolnych nie widac to jestesmy w dupie.

Jednoczesnie smieszy mnie ta nagonka, ze Kuba powinien zrezygnowac z gry w kadrze, bo Brzeczek to jego wujek. Dlaczego Kuba ma ponosic jakiekolwiek konswkwencje tego, ze prezes PZPN wybral na trenera jego wujka? Co go to interesuje? Jak bedzie w kiepskiej dyspozycji i bedzie czul ze nie jest wstanie nic juz od siebie dac tej druzynie to zrezygnuje, proste.

Wysłane z Honor 8
kondziu_gb

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 107

Postprzez sajlent555 » czwartek, 12 lipca 2018, 15:05

Takie same komentarze były po zatrudnieniu Nawałki.

Trenera powinno się oceniać po wynikach a Brzęczek nawet nie został oficjalne zaprezentowany a już go wymieszali z błotem.

Co z tego, że nie ma doświadczenia reprezentacyjnego? Nawałka miał? Kim był Zlatko Dalic zanim objął Chorwację?

Moim zdaniem jest to ciekawy ruch, zobaczymy co pokaże w reprezentacji gdzie będzie miał o wiele większe możliwości niż w klubie z ekstraklasy.

W Polsce jest dużo świetnych trenerów ale właśnie trzeba im dać szansę w większym projekcie. Jeśli tej szansy nie dostaną no to co oni mają pokazać w ekstraklapie gdzie właściciele naciskają na wyniki, budżet jest ograniczony i każdy się spodziewa wyników po miesiącu. Z reprezentacją będzie miał duużo czasu żeby to wszystko ułożyć i ugasić wszystkie pożary w szatni.

Gdyby Boniek nie dał szansy Nawałce kto wie co robiłby dzisiaj. A tak okazało się, że Nawałka to genialny trener, który przywrócił reprezentację do świata żywych.
sajlent555

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team