FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT18] Pomoc w budowaniu drużyny

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: adipe., lewyag

Postprzez Scypion93 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 13:30

@gieremek
O ile jest sprzedawalny to ten Silva out, Cortouis out, Alderweilerd out.
Wstawiłbym zwyczajnie Begovicia bo koleś broni jak Courtouis albo i lepiej a jest dużo tańszy, na ŚO Bailly i wtedy na ŚP możesz sobie zaaplikować Vieire lub Gullita 86 lub też spróbować dozbierać coś na Rijkarda Prime. Też robi robotę w środku pola a na rynku często za małą kwotę można go złapać.

@NoSignal
Ja postawiłbym na Kolasinaca 85 (ale to spory wydatek) lub po prostu Walker na 7 zgrania.
Scypion93

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 79

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
QuebAdi

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez NoSignal » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 14:37

A zobaczę sobie podstawową wersje Seada. Jest szybki. Silny. Zobaczymy:)

A jak to jest. Ok zgranie się liczy do startu meczu. A czy jak wprowadzam kolesia w trakcie meczu z ławki kompletnie nie pasującego do składu. Powiedzmy Hamsik do składu z BPL to jak on grał będzie? Słabo?
NoSignal

Użytkownik

Pochwały: 13

Postprzez djjuve » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 15:05

Panowie, prośba o podpowiedź.
Gram taktyką 4-1-2-1-2 na SPO Del Piero, a w ataku Aguero i Crespo Prime.
Zastanawiam się nad wymianą Aguero (irytują mnie jego kiepskie podania i szukam kogoś kto będzie lepszy w tym aspekcie) i tu prośba o podpowiedź. Myślę, o Dybali TIF 92 (niestety musiałby grać na LN i tylko 7 zgrania) i Suarez IF (tu 8 zgrania ponieważ reszta składu z Serie A), co myślicie? Może macie jeszcze kogoś wartego polecenia w okolicach 400k?
djjuve

Użytkownik

Postprzez NoSignal » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 16:35

Koledzy oto mój skład:

https://www.futhead.com/18/squads/3227435/

czy macie jakieś porady? coś według was jest do poprawy od zaraz?

Budżet mam bardzo słaby:) nie wiem, inwenstuje w SBC i liczę na jakąś ikonę z paczki itp więc coinsy mnie się nie trzymają:)

za wszelkie porady będe wdzięczny.
NoSignal

Użytkownik

Postprzez suCCHy » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 16:50

@Up
W pierwszej kolejności prawie cała obrona do wymiany najlepiej na coś takiego:
Walker, Azpilicueta, Bailly, Valencia.
suCCHy

Użytkownik

Pochwały: 103

Postprzez NoSignal » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:21

a mółgbym prosić o info dlaczego tak? Nie zrozum mnie źle, po prostu chcę wiedzieć dlaczego takie zmiany:)

od razu też pytanie, jakie karty stylów gry proponujecie dla poszczególnych pozycji?
NoSignal

Użytkownik

Postprzez suCCHy » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:35

@Up
Jasne nie ma problemu:
O ile Kolasinaca bym jeszcze zostawił (U mnie grał całkiem dobrze do czasu zwłaszcza z odpowiednim stylem gry) Tyle do Reszty obrońców można mieć już zastrzeżenia:
Moses --> Valencia Jak wiadomo jest to najlepszy PO w grze (nie licząc kart specjalnych) Dużo lepszy od bardzo słabego Mosesa (O ile tempo ma jeszcze dobre to walory defensywne Ma bardzo słabe:Def i Fizyczność niedopuszczalna moim zdaniem na tę pozycję)
Varthogen i Alderweireld wolni Obrońcy którzy na tym etapie gry już nie dają rady, Verthongen Od początku gry był bardzo słaby i w ogóle nie spotykany w żadnym spotkaniu Alderweireld trochę częściej ale od dłuższego czasu praktycznie nie widywany w meczach przeciwników. Bailly I Azpilicueta po prostu są dużo lepsi.

A reszta składu już wygląda trochę lepiej ale dla mnie za Ofensywna Pomoc. Myślałbym nad wymianą Eriksena na Mooy'a IF/Sif zależnie od budżetu, Na Ataku Nie wiem czy nie lepiej było by po prostu postawić na Trio Martial Lukaku/Arnautović na 7 zgrania (Ten najwyżej oceniony) i Willian (Przy Willianie zależy od budżetu ale Rewelacyjnie grało mi się jego Kartą PTG) Salaha dyskwalifikuje u mnie tylko to że ma 2* Słabszej i dlatego mimo wielkiej sympatii jaką go darzę nie gram jego żadną wersją i nie grałem w tej edycji.
suCCHy

Użytkownik

Postprzez RaschMilan » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:49

Ponawiam moje pytanie, z góry dzięki za pomoc!

RaschMilan napisał(a):Witam,

Ja również z chęcią uzyskam kilka pomysłów z Waszej strony. Jako, że nie jestem tuzem handlu, dopiero teraz doczekałem się swojej pierwszej ikony, ADP Prime. Zamierzam ją wkomponować do zespołu poniżej.
Gram 41212(2), w trakcie meczu zmieniam na 4231 i 4231(2). Z niewymiennych Hamsik i ADP. Składem gram w 1 lidze, LW - balanas g2/g1. Coinsów na ten moment 450k.

W związku z tym mam następujące pytania:

1) na jaką pozycję ADP? Przejrzałem forum I widzę że część optuje za CF a inni z kolei uważają, że na CAM sprawdzi się najlepiej. Co wtedy z Mertensem/Dybalą?
2) Jak widzicie kolejne wzmocnienia, które można by tu poczynić? Co byście zmienili ( i dlaczego)?

Z góry dzięki za sugestie!

Obrazek
RaschMilan

Użytkownik

Pochwały: 3

Postprzez NoSignal » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:57

suCCHy napisał(a):@Up
Jasne nie ma problemu:
O ile Kolasinaca bym jeszcze zostawił (U mnie grał całkiem dobrze do czasu zwłaszcza z odpowiednim stylem gry) Tyle do Reszty obrońców można mieć już zastrzeżenia:
Moses --> Valencia Jak wiadomo jest to najlepszy PO w grze (nie licząc kart specjalnych) Dużo lepszy od bardzo słabego Mosesa (O ile tempo ma jeszcze dobre to walory defensywne Ma bardzo słabe:Def i Fizyczność niedopuszczalna moim zdaniem na tę pozycję)
Varthogen i Alderweireld wolni Obrońcy którzy na tym etapie gry już nie dają rady, Verthongen Od początku gry był bardzo słaby i w ogóle nie spotykany w żadnym spotkaniu Alderweireld trochę częściej ale od dłuższego czasu praktycznie nie widywany w meczach przeciwników. Bailly I Azpilicueta po prostu są dużo lepsi.

A reszta składu już wygląda trochę lepiej ale dla mnie za Ofensywna Pomoc. Myślałbym nad wymianą Eriksena na Mooy'a IF/Sif zależnie od budżetu, Na Ataku Nie wiem czy nie lepiej było by po prostu postawić na Trio Martial Lukaku/Arnautović na 7 zgrania (Ten najwyżej oceniony) i Willian (Przy Willianie zależy od budżetu ale Rewelacyjnie grało mi się jego Kartą PTG) Salaha dyskwalifikuje u mnie tylko to że ma 2* Słabszej i dlatego mimo wielkiej sympatii jaką go darzę nie gram jego żadną wersją i nie grałem w tej edycji.

pytanie typowego nuba fifowego. Co oznacza 2* słabszej nogi?

i jakie style gry proponujesz dla zawodników? Mój atak + Twoja obrona? Już zaczałem działania na giełdzie:)

willian ptg ponad 200k monet. Niestety nie stać mnie jak nic. Mkhitryan od biedy może być?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:01 przez NoSignal, łącznie edytowano 1 raz
NoSignal

Użytkownik

Postprzez paprot7 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:59

ADP prime tylko i wyłącznie na cam innej pozycji nawet nie ma co próbować. On na napastniku nie zda egzaminu gdyż jest mikry i nie ma siły no i wolny jest. Alex musi mieć 3 -4 metry wolnego i wtedy wszystkie techniczne strzały to gole. Dybale sprzedaj albo zostaw sobie na ławce na dogrywki lub by go wpuszczać tak od 75min. Jeśli chcesz popróbować to kup Peresa urodzinowego i zobacz czy nie będzie Ci się lepiej grało na prawej obronie. GK w sumie tez bym wymienił Handa nif lub jakikolwiek inform zdaje się lepszy od Buffona.
paprot7

Użytkownik

Pochwały: 5

Postprzez suCCHy » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:03

@Up
2*Słabszej nogi oznacza że ta słabsza w przypadku Salaha to Prawa służy tylko do wsiadania do Autobusu a nie strzelania (Będzie z prawej bardzo często pudłował w najprostszych sytuacjach)
Style zależą głównie od konkretnych zawodników. Atakującym najczęściej daje się Huntera. Reszta zależy od zawodnika :)
suCCHy

Użytkownik

Postprzez NoSignal » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:32

dobra, tak już wygląda mój skład:

https://www.futhead.com/18/squads/3227904/

jakie proponujesz style dla tych zawodników?
NoSignal

Użytkownik

Postprzez RaschMilan » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 19:40

@Paprot7

Dzięki! Myślę podobnie. Korci mnie, by sprzedać Dybalę, Mertensa i dozbierac 150k I kupić Dybalę 93 na CF (wyjdzie koło 900-950k). Chyba, ze się wstrzymam z miesiąc i poczekam na TOTSY z Calcio A, to wtedy będzie pewnie jeszcze taniej (ale miesiąc mniej zabawy :) )
RaschMilan

Użytkownik

Pochwały: 3

Postprzez paprot7 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 19:49

Akurat w ten weekend co był grałem w LW Dybalą 93 na śpo dałem 750k i powiem tyle ze pogoniłem bardzo szybko gościu za taka kasę nic ciekawego nie pokazywał grał tak samo jak zwykły Dybala lub sbc Kaka. Szybko sprzedałem będąc tylko w plecy o podatek także ja ze swojej strony odradzam.
paprot7

Użytkownik

Pochwały: 5

Postprzez NoSignal » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 20:44

Ktoś podpowie jak należy dobierać style gry pod zawodników? Na co patrzeć? Podkręcać mocne strony? Podbijać braki stylami? Czy dawać to co oczekujemy od niego nie zwracając na staty?
NoSignal

Użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team