FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

FIFA 18 - Newsy i dyskusje

Dział poświęcony grze FIFA 18

Moderatorzy: Manfi, Godzacca

Postprzez blaszczu87 » piątek, 11 sierpnia 2017, 22:46

nie ma chyba zadnych nowych taktyk a filmik pokazuje jak mozna rozegrac akcje ale posprawdzam jeszzcze.

Duzo lepiej slychac stadion i przyspiewki
blaszczu87

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 22

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez kondziu_gb » piątek, 11 sierpnia 2017, 22:49

Blaszczu cos wiecej na temat wskaznika podan? O co chodzi?
kondziu_gb

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 52

Postprzez blaszczu87 » piątek, 11 sierpnia 2017, 23:20

W momencie wcisniecia podania pojawia sie od naszego zawodnika strzalka w bkierunku gdzie wykonujemy podanie (im dluzej trzymamy przycis tym dluzsza robi sie strzalka) chodzi o sile podania na koncu jej jest koleczko chhyba w jakim obrebie pilka wyladuje i zawodnicy w poblizu tez maja koleczka w kolo siebie i jak naszym koleczkiem idealnie wcelujemy w koleczko odbiorcy to mamy podanie idealne tak ja to rozumiem bo jest bardzo ciezko trafic ale zauwazylem ze zawodnicy jak Thiago, De Bruine itp maja ulatwiona sprawe niz jacys obroncy ze slabym podaniem. Zobacze po weekendzie jak to sie sbisuje w testch bo teraz pracuje ale od poniedzialku potestuje bardziej
blaszczu87

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Postprzez Hakau » piątek, 11 sierpnia 2017, 23:56

blaszczu87

chodzi Ci o ten wskaźnik pokazujący podanie przy włączonym trenerze, czy podanie manualne?
Hakau

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 41

Postprzez PatrychoO » sobota, 12 sierpnia 2017, 00:37

Głupio, że beta nie jest dla wszystkich, jak to zrobiło Konami. Co by im szkodziło dać każdemu popróbować?
PatrychoO

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 19

Postprzez blaszczu87 » sobota, 12 sierpnia 2017, 06:17

to jest nowy wskaznik (trenera mam wylaczonego)
blaszczu87

Użytkownik

Postprzez MikolajM » sobota, 12 sierpnia 2017, 18:03

Panowie, a teraz tak szczerze, to wiecie ta prezentacja jako smaczek to sprawa bombowa, ale z drugiej strony i tak chyba większość graczy pomija te wstawki ;)
MikolajM

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 4

Postprzez simonldz » sobota, 12 sierpnia 2017, 18:41

Większość gra tylko w futa i nie zobaczy pewnie nawet tych scoreboardow :faraon:
simonldz

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 1

Postprzez DmG » sobota, 12 sierpnia 2017, 18:45

Czyli w końcu to są jakieś zmiany dla single np. kariery :p.
Zapraszajcie na Origin: MrK_POL
DmG

Użytkownik

Pochwały: 2

Postprzez Manfi » sobota, 12 sierpnia 2017, 20:09

MikolajM napisał(a):Panowie, a teraz tak szczerze, to wiecie ta prezentacja jako smaczek to sprawa bombowa, ale z drugiej strony i tak chyba większość graczy pomija te wstawki ;)

Zawsze tak jest.. Oglądasz 2-3 razy potem się opatrzy i czym prędzej spamujesz przycisk "dalej & pomiń", żeby Ci to zeszło z oczu. Tak samo jak zaraz po premierze, czy nawet demo pojawiają się łatki na skrócenie loadingu i pominięcie wyboru języka.
Manfi

Super Moderator
Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7

Pochwały: 278

Postprzez Fifoman » niedziela, 13 sierpnia 2017, 15:03

A więc tak, wypowiem się trochę na temat fut i kariery, bo większość mówi że fut o wiele lepsze? No nie wiem, dla mnie zdecydowanie nie !

Co tak fajnego w tym fut jest? By rywalizować na równi z tymi którzy mają graczy po 90, musisz wybulić mase realnych pieniędzy żeby mieć jakieś szansę. Bo zbierać 200 tyś monet by kupić jednego zawodnika zajmuje wieki, chyba że napiernicza ktoś 24 h cały dzień aż mu gały wyjdą na wierzch.

Oprócz tego że gramy z innymi co w tym fajnego? Żadnej normalnej tabeli, jedynie kupowanie nowych graczy/sprzedaż, budowanie składu i gra. A za tabele mamy jakąś śmieszną miare która pokazuje ci ile zostało do awansu albo czy spadniesz czy nie. Fut nie ma szans według mnie z karierą, tam mamy realizm, juniorów, rozbudowane budowanie składów, trenerzy, cele, tabele, różne ligi czy puchary. Możemy zawodnika rozwijać, wspinać się na szczyt np z takiej 4 ligi ANG. A nie granie z typem która ma team toty który trzyma bieg a ci zawodnicy zapierniczają jak perszingi i weś go dogoń jak maja speed po 99..., ty masz skład np ok 80ovr.

Potem się taki typek chwali tym że był lepszy? ale w czym lepszy? FUT to pay to win, i to na 100%, ja bym w życiu kasy nie wydał (choć mnie stać) na jakieś wirtualne piłkarzyny, tylko po to by mieć przewagą nad innymi. Te fut to wielkie gówno, nie adekwatne do skila gracza, i nie sprawiedliwe, bo sprawiedliwe to jest sozony online, ja biorą Bayern ty Real i wtedy można powiedzieć że jestem lepszy albo że ty jesteś. A nie granie z kimś kto ma skład który w sumie sam gra, sam odbiera piłkę, weź się przebij średnim składem w pole karne jak tam typ ma obrone z TOTY po 95.

Nie wiem czym wy się podniecacię w tej grze fut, chciecie się sprawdzić, to sezony online są o wiele lepsze, bo tam wyszukuje ci rywala na twoim poziomie, w zalezności kogo bierzesz. Weźmiesz Legie to Barcy nie trafisz jako rywala, a te gówno fut wylosuje kogokolwiek i sprawiedliwości w tym żadnej, bo jednemu mamusia dała 100 euro by sobie składzik do fut kupił i myślał że umie w fife grać haha. A w karierze to na klasie światowej by baty dostawał.

Ja kupuje fife dla kariery, a jak chcę się sprawdzić online to tylko sezony online, które są fer. Ci co to czytają to zrozumcie to, to że nawydajesz kasy by kupić ronaldo w fucie, nie znaczy że jesteś lepszy od tego co ma słabszy skład, bo przy takich samych składach baty murowane :)
Fifoman

Użytkownik

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
mike1899

Postprzez Areczka » niedziela, 13 sierpnia 2017, 15:27

Fifoman, brawo Ty. Na prawdę popieram Twoje zdanie w 1000 %. Fut to nabijanie kasy. Typek w 9 lidze ma lepszy skład niż Kto inny w 3. Kariera to jest to.
Areczka

Użytkownik

Pochwały: 4

Postprzez A1bercik » niedziela, 13 sierpnia 2017, 15:32

Widzę nowy post w temacie, myślę "o, wejdę przeczytam!" post długi, może rzeczowy? Tak czytam czytam i już po drugim akapicie skończyłem.

Fifoman napisał(a):Co tak fajnego w tym fut jest? By rywalizować na równi z tymi którzy mają graczy po 90, musisz wybulić mase realnych pieniędzy żeby mieć jakieś szansę. Bo zbierać 200 tyś monet by kupić jednego zawodnika zajmuje wieki, chyba że napiernicza ktoś 24 h cały dzień aż mu gały wyjdą na wierzch.

Nie umiesz handlować, nie umiesz grać to po prostu nie graj tego trybu, ale litości, nie sil się na "obiektywizm" i takie argumenty. FIFA 17 przez wielu (jak i przeze mnie) jest uznana za edycję, w której do tej pory najłatwiej było zarabiać setki tysięcy, miliony monet - przez nowe tryby SBC i FUT Champions. Po pierwszym roku z nimi, po zdobyciu doświadczenia "z czym to się je" myślę, że w 18 niejeden dorobi się x razy więcej niż teraz :roll: serio, nawet "ruszanie głową" nie jest do tego potrzebne, bo w internecie pełno jest pomocy w tych kwestiach. Jak ktoś pisze, że zarobienie 200k coinsów zajmuje wieki - budzi to we mnie tylko pusty śmiech.

Edit, musiałem ^.^

Fifoman napisał(a):A nie granie z kimś kto ma skład który w sumie sam gra, sam odbiera piłkę, weź się przebij średnim składem w pole karne jak tam typ ma obrone z TOTY po 95.

Niedługo jak będę miał lepszy skład od gościa, to będę musiał go po meczu przepraszać :blink:
A1bercik

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 200

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
PM90KSG

Postprzez keinnasehasen » niedziela, 13 sierpnia 2017, 16:10

A1bercik w zasadzie podsumował post kolegi powyżej. Bardziej bzdurenego bełkotu dawno nie czytałem. Nawet w dziale o użalaniu się.
Brednia goni brednie. Wydanie masy realnych pieniędzy po to, aby rywalizować z ludźmi z potężnymi składami, zarobienie 200k zajmuje wieki... Dalszą część opowieści pominąłem, bo szkoda oczu.
Doradzam zapoznać się ze specyfiką tego trybu. Oszczędzisz sobie ośmieszenia, pisząc takie mądrości.
"Barcelona jest jedynym klubem, który ma dwa stadiony. Camp Nou do rozgrywania spotkań i Santiago Bèrnabeu do treningów"
keinnasehasen

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 379

Postprzez Fifoman » niedziela, 13 sierpnia 2017, 17:15

A nie wieki? Dziś za mecz w fut champions dostaje co mecz po 1,4 k, więc ile meczy by mieć 200 tyś? no chyba że dla was normalne siedzieć cały dzień i napierdzielać. I ja się nie żalę, bo nawet grając słabym składem w fucie potrafie coś zwojować (górkiem w fifie nie jestem), bo nie raz gościłem w 1 lidze fut czy sezony online, także nie bójcie się mnie nic nie boli, nie żalę się bo mi w fucie nie idzie heh.

No ale jak dla was fut to normalna i sprawiedliwa rozgrywka, to ja nie mam więcej pytań.
Fifoman

Użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA 18