FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT17] Dyskusja ogólna

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: SupaSaiyajinAdipe, lewyag

Postprzez masieksnk » poniedziałek, 17 lipca 2017, 15:08

Kilka dni temu pisałem o tym jak Liga Angielska robi bardzo dobre i mocne transfery a dzisiaj jeszcze na dodatek przeczytałem że Perisić idzie do MU ... niech już sie odpier..la od mojej Serie A :D Ale jest szansa że Morata zawita w Milanie. Niestety kibicuje Interowi i słabo widzę ich gre w tym roku jak jeszcze Perisić odchodzi, a nikogo ciekawego nie kupują ... ajjjj.
masieksnk

Użytkownik

Pochwały: 10

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez topal88 » poniedziałek, 17 lipca 2017, 16:17

Większe szanse ma Belotti na Milan, bo podobno chce się z nimi dogadać. http://transfery.info/103297,sky-belotti-gotow-przejsc-do-milanu

za to Roma nie odpuszcza walki za Mahreza :) http://transfery.info/103297,sky-belotti-gotow-przejsc-do-milanu
FORZA ROMA!
topal88

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 41

Postprzez Bydlak » wtorek, 18 lipca 2017, 06:00

Obrazek

Myślę, że to jest wystarczające podsumowanie tej fify :)
Ostatnio edytowano wtorek, 18 lipca 2017, 12:31 przez Bydlak, łącznie edytowano 1 raz
https://www.futbin.com/18/squad/594033 <-główny skład

PSN -> Bydlak1906

„Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.”
Bydlak

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 35

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
Ghotti

Postprzez Kebes » wtorek, 18 lipca 2017, 11:47

Może i tak, ale ciekawe ilu z tych najbardziej hejtujacych będzie początkiem września pytać o preorder taki, żeby dało się grać minutę po północy w dniu premiery albo będzie zmieniało IP na jakieś umożliwiające grę dzień wcześniej :) ja na pewno kupię, nawet się nie czaruję. Prawda jest taka, że Fifa to aktualnie jedyna gra, w którą chce mi się grać. Wróciłem ostatnio do tytułów, które przechodziłem na jednym wdechu parę lat temu jak dragon age inkwizycja czy darksiders 2. Po czym pogralem w obie może ze 2h i poszedł uninstal. Po czym odpalam fife i gra mimo, że jest jaka jest to daje mi wciąż dużą frajdę.
Kebes

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 100

Postprzez MatiF96 » wtorek, 18 lipca 2017, 15:11

Dokładnie. Jak ktoś bardzo lubi piłkę i gry o takiej tematyce to tak czy siak kupi następną odsłonę. Sam wielokrotnie narzekam i frustruję się mając do czynienia z pewnymi elementami gry, ale mimo tego za chwilę jak emocje opadną to i tak odpalam bo wciąga strasznie ;) Dlatego sam z pewnością we wrześniu kupię 18-stkę tym bardziej że poza nią żadnej sensownej alternatywy nie ma a tak bez żadnej kopanki przez rok trochę nudno :D
Obrazek
MatiF96

Użytkownik

Pochwały: 26

Postprzez kruk05 » wtorek, 18 lipca 2017, 17:07

Mam pytanko co do nowej fify jaka wersje kupujecie ? :szuka:
kruk05

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez topal88 » wtorek, 18 lipca 2017, 17:12

ICON z ea access wygląda chyba najciekawiej ;)
FORZA ROMA!
topal88

Użytkownik

Pochwały: 41

Postprzez LeToulour » wtorek, 18 lipca 2017, 18:16

Ja natomiast cały czas się waham czy kupić nową odsłonę. Od października do końca maja grałem praktycznie tylko w trybie online, ale czara goryczy w końcu się przelała. Nie byłem w stanie dłużej znieść tego, że mój wpływ na to co się dzieje na boisku jest strasznie ograniczony. Przerzuciłem się na karierę menedżerską, zacząłem przygodę z trybem "Droga do sławy" i w końcu odzyskałem przyjemność z grania. Już blisko miesiąc nie zagrałem żadnego meczu online i szczerze mówiąc jakoś mnie do tego nie ciągnie. Nie wiem zatem czy grając głównie offline jest w ogóle sens kupować nową wersję. Na chwilę obecną jedyną rzeczą, która mnie przekonuje do 18 jest wprowadzenie 3. ligi niemieckiej, bo nie oszukujmy się - nie będzie wielkiej rewolucji i zmiany w porównaniu do 17 będą kosmetyczne.
Podpis.
LeToulour

Użytkownik

Pochwały: 4

Postprzez naitsyrk » wtorek, 18 lipca 2017, 19:16

@LeToulour niestety EA karierę olewa co roku dając jedynie kosmetyczne zmiany, a szkoda, bo można by zaimplementować gotowe rozwiązania z Total Club Managera (można było użyć save z tej gry i rozegrać mecz w normalnej fifie) kiedyś wydawanego przez EA, teraz niestety wszystko jest monotonne i na dłuższą metę po prostu nudne.

Biorąc pod uwagę niewielkie zmiany w gameplayu kupno fify 18 raczej mija się z celem jeśli myślisz o grze single player.
naitsyrk

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 111

Postprzez szynonb » wtorek, 18 lipca 2017, 20:50

ja kupuję tylko fife i 18 też kupię.kupuję tylko jedna grę bo na wiecej nie mam czasu.
niestety handicap jest i będzie ale czasem trafiam na serię wygranych i cieszę się jak dziecko
brakuję czasu na granie w inne gry a ze bardzo lubiłem kiedyś grać w CSa z chęcia bym popykał w strzelankę
ale odkad się ożeniłem to po pierwsze brak czasu a po drugie przesiadłem sie z kompa na konsolę(żona mi kupiła i teraz żałuje że to zrobiła xD) a na konsoli (jak byłem przyzwyczajony do myszki) gra w strzelanki jest dla mnie męczarnią a nie przyjemnością. a inne gry mnie nie interesuja bo tylko takie lubie: piłkę i strzelanki.
szynonb

Użytkownik

Pochwały: 28

Postprzez Mag » wtorek, 18 lipca 2017, 22:42

Ja liczę na to, że nie kupię 18. Ta gra to dno i 2m mułu.
W tej chwili jestem bardziej na nie niż na tak.
Gra jest zmanipulowana, wielu graczy to jakieś niedorozwoje grające na czas albo pauzujące po każdej bramce.
Tak sie zastanawiam ile faktycznej frajdy mi fifa dała, a ile złości i wkur*** i mówiąc szczerze frajdy było bardzo mało..

Ewentualnie zrobie jak w fife17 czyli w styczniu opylę konto z coinsami i będę zarobiony :)
Mag

Super Moderator

Pochwały: 183

Postprzez ontek85 » środa, 19 lipca 2017, 06:19

Ja jestem pewny ze 18 nie kupie:
- zbudowalem swoj dream team i mam zaczynac wszystko od nowa? chce jeszcze troche pograc a nie zbudowac fajny sklad i odstawic na polke
- single player peaktycznie nie ruszony, podobnie jak sezony. W 15 gralem niemal do wyjscia 17 wiec i tutaj poczekam pewnie na 19. Wkurzylo mnie zresztą to bezgraniczne lobbowanie ligi angielskiej. Do wylewow i porazek z gory ustalonych juz sie przyzwyczailem.
- przez ten rok wyszly tez inne gry, czas sprobowac innych mniej irytujących tytulow.
- bede miał wiecej czasu na inne hobby.
ontek85

Użytkownik

Pochwały: 12

Postprzez Hakau » środa, 19 lipca 2017, 06:33

@up

Yyyy, ale czy nie na tym polega każda część Fify? Dla mnie to sama frajda zaczynać od zera, zupełnie jak rozpoczęcie nowego sezonu piłkarskiego.

Fifa jest uzależniająca, ale wydaje mi się, że najbardziej doceniają ją Ci, którzy mają swoje lata na karku i są przy tym zajarani futbolem. Piłka nożna stała się moim głównym zainteresowaniem, a Fifa jest tego dopełnieniem. Czekam z nieCieRpliwością na 18.
Hakau

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 50

Postprzez ontek85 » środa, 19 lipca 2017, 09:06

@up,
No właśnie, chcę sobie pograć nowy sezon składem jaki zbudowałem w tej edycji :)
15 kupiłem gdzieś w marcu 2016 i zaczęła mnie nudzić online gdy zacząłem trafiać w kółko na podobne składy, karierę jednego gracza kontynuowałem kilka sezonów, tutaj w 17 na podobne składy trafia się niemal od początku edycji, ale magnesem jest FUT Champions jak dla mnie zostało jeszcze dużo do ogrania w tej wersji, monety do przepalenia na drafty, sezony, jak dla mnie 18 wprowadzi tylko aktualizacje składów, lig, strojów a kopanina jaka była taka będzie. W demo na pewno zagram, ale w 17 demo nijak miało się do finalnego produktu. Żeby było ciekawiej to jednym z głównych powodów do zakupu, oprócz trafa za 99zł, była szeroko reklamowana kariera Alexa Huntera, która jak dla mnie okazała się mega rozczarowaniem.\, za to SBC bardzo, bardzo przypadło mi do gustu.
Z całym szacunkiem, ale w tej grze to tylko nazwiska i zdjęcia na kartach można przyrównać do rzeczywistej piłki nożnej.
ontek85

Użytkownik

Pochwały: 12

Postprzez CHIM3R » środa, 19 lipca 2017, 09:37

W 18stce będziesz miał więcej zmian niż te które wypisałeś.
Między innymi ikony/legendy na wszystkich platformach (sporo nowych), zmodyfikowany i ulepszony silnik gry (celniejsze dośrodkowania, podania prostopadłe celniejsze, RT+LT stanie się mało ważne, etc.), kontynuacja przygody Alexa Huntera (kluby z innych lig, reprezentacja).
CHIM3R

Użytkownik

Pochwały: 51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team