FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT17] Użal się, wyżal się

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: SupaSaiyajinAdipe, lewyag

Postprzez venom92 » czwartek, 15 czerwca 2017, 15:04

Od początku tygodnia grałem el. lw żeby mieć Nacho i zagrać w lw i dupa ,wykorzystałem wszystkie próby i nie wygrałem tego turnieju albo wcześniej czy później trafiałem na graczy dużo lepszych ode mnie albo na takich którym pomagał handicup i co strzał to gol(jak mnie to wkur...) nie mam siły do tej gry
venom92

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 3

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez ceqek05 » czwartek, 15 czerwca 2017, 15:11

Szczerze to wolę już handicap, niż graczy którzy robią rq gdy mam pustą bramkę lub idę sam na sam w finale. Nie wiem czemu nie dają nam walkowera tylko biorą kondycję, kontrakt, a mecz tak jakby się nie odbył. Jeszcze na pc niby naprawili błąd stałych fragmentów, ale zauważyłem kolejny polegający na żółtych kartkach za każde odepchnięcie przeciwnika barkiem.
ceqek05

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 3

Postprzez yak00b » czwartek, 15 czerwca 2017, 15:47

Wygrany wczoraj w trzeciej próbie. Opóźnienia tak KOSMICZNE że brałem poprawkę minimum sekundę na reakcję zawodników.

Jutro w końcu połączę konsole z routerem przy pomocy kabla , może to coś pomoże..... Obrazek

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
let's begin !!
yak00b

Użytkownik

Pochwały: 42

Postprzez damianospl » sobota, 17 czerwca 2017, 13:19

Dopiero dziś sobie uświadomiłem, że jadąc do rodziców na świąteczny weekend, Nie zrobiłem 5 wyzwania budowania składów pod gwarantowanego TOTS-a.
Znając moje szczęście i tak trafilby się niewymienny Pazdan, no ale i tak jakoś szkoda.
damianospl

Użytkownik

Pochwały: 2

Postprzez ontek85 » sobota, 17 czerwca 2017, 23:07

Bilans z d*(^ dostaję takich przeciwników że aż miło, a nic nie mogę przez mojego pada. Nie mam już pomysłu co może być nie tak. Nowy pad, 2 dni "generalnie" działał, dzisiaj potrafi się rozłączyć 10 razy na minutę. Efekt jest taki że wychodząc sam na sam, po prostu biegnę aż wbiegnę w bramkarza. Przegrałem w karnych jak wychyliłem drążek i się pad rozłączył zanim nacisnąłem przycisk strzału. Wykop bramkarza w 90 minucie meczu wprost do przeciwnika bo się pasek naciągnął na 1/1000000 siły a obrońca stał. No cóż, myślałem że sobie pogram ale nic z tego. Większą trudność sprawia mi zmuszenie pada do działania niż oklepanie przeciwnika, ciężko coś wygrać nie mając kontroli nad tym co się dzieje. Może ktoś miał taki problem z padem? Logitech F710.
ontek85

Użytkownik

Pochwały: 12

Postprzez AdrianoKolejorz » niedziela, 18 czerwca 2017, 04:00

A może problem nie w padzie a w systemie na kompie? Nie znam się ale może coś jest nie tak z 'odczytywaniem' portów USB? Wszystko inne pod USB śmiga bez problemu? Klawiatura, myszka?
AdrianoKolejorz

Użytkownik

Pochwały: 32

Postprzez ontek85 » niedziela, 18 czerwca 2017, 08:40

Wszystko inne na usb dziala dobrze, poodlaczalem wszystlo bo myslalem ze moze zakloca. Dzisiaj sprobuje skombinowac pada od xboxa i jeszcze w ten sposob sprawdze...
ontek85

Użytkownik

Postprzez toxic992 » niedziela, 18 czerwca 2017, 09:25

Zwróć tego pada i kup tegobod x360 pod pc i będziesz miał spokój. One zawsze działają bezproblemowo. Sam mam i polecam, od prawie dwóch lat ani jednego problemu.
Serie A, 5212:

http://www.futhead.com/18/squads/1028977/

Gram na PS4, nick: HybridToxic992
toxic992

Użytkownik

Pochwały: 84

Postprzez krrystian » niedziela, 18 czerwca 2017, 11:00

popieram uzywam tylko padów od xbox, najpierw przez 2 lata wersja od 360, od tego roku uzywam od xbone one bezprzewodowy i żadnych problemów nigdy nie bylo.
krrystian

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 97

Postprzez WuHaPe » niedziela, 18 czerwca 2017, 15:25

Zbudowałem skład, którym mam zamiar grać już do końca tej edycji. 9 wygranych z rzędu, następnie kartom weszła lojalność i od tego momentu gra robi sobie ze mnie żarty. Piłkarze nie pokazują się do gry, podania są niecelne - albo za mocne albo za słabe albo w ogóle nie tam, gdzie chcę. Każda losowo odbita piłka trafia do mojego przeciwnika. U niego strzał=gol, u mnie Isco 91, Aspas 92 ładują w poprzeczki, minimalnie obok bramki albo prosto w bramkarza. Ramos w połowie drogi do piłki nagle przestaje biec, piłkarze przed podaniem dwie sekundy zastanawiają się, którą nogą podać, co równoznaczne jest ze stratą. Wrzutki do bramkarza. Najbardziej komiczne było, kiedy wolno lecąca, bezpańska piłka była metr od Casemiro, ale ten biegał dookoła niej, nie mogąc do niej dojść. 10 meczów, bilans 1 wygrana 7 porażek, 2 remisy. Standardowo - pierwsza akcja przeciwnika i gol. Obojętnie skąd, kim, gdzie - musi być gol. Później w doliczonym czasie pierwszej połowy. Ewentualnie zaraz po tym, jak wyrównam. Piłkarze po prostu oddają pole przeciwnikowi, nie biegają, nie reagują na komendy, na przyciski, na sytuację na boisku. Skład z oceną 91, ze zgraniem 100, z lojalnością i kartami stylu. W ciągu 19 meczów od serii 9 zwycięstw do serii samych porażek. To są jaja, a ta gra to podpucha. Nigdy oprócz FIFY nie grałem w coś, gdzie nie decyduje doświadczenie, obycie z grą i czas z nią spędzony, ale tak bezczelne oszustwo.
Aktualny skład FUT 18 (La Liga):
https://www.futbin.com/18/squad/89533

Ostateczny skład FUT 17 (La Liga):
https://www.futbin.com/17/squad/4612483
WuHaPe

Użytkownik

Pochwały: 75

Postprzez MatiF96 » niedziela, 18 czerwca 2017, 15:37

Całkiem dobrze mi szło, świetny początek 9-1. Gram dalej i do momentu dojścia do Golda 2 mam kontrolę nad zespołem, poza pojedynczymi ustawionymi meczami ze słabymi składami jest na prawdę fajnie bo pojedyncze porażki mają miejsce po równej walce zazwyczaj po karnych lub na wskutek wykorzystania jednej kluczowej akcji w dogrywce. Potem nagle jak z bicza strzelił ci sami zawodnicy nad którymi miałem kontrolę w poprzednim meczu teraz są jakby połowę wolniejsi, mniej zwrotni, stoją zamiast biegać. No i łapię porażkę za porażką. W pierwszych 15 meczach przegrałem 3 razy po czym teraz magicznie przegrywam 3 z rzędu, wszystko byleby tylko pozbawić mnie szans na Elite. Taki scenariusz już wałkowałem mnóstwo razy. Nie ma znaczenia jak dobrze gram, jak dobrze zacząłem, ile meczy z rzędu wygrałem bo i tak zawsze kończy się tak samo. Gra i tak mnie uwali i zrobi cuda żeby jak najbardziej wyrównać mój bilans. Znowu będzie że się żalę bo widocznie nie jestem dobry. No bo przecież to moja wina że moi zawodnicy nie biegają mimo 99 staminy, zmiana taktyki nie istnieje (mimo jeszcze mecz temu dało się wpłynąć na obraz gry zmianami zawodników lub taktyki) i po prostu nie mam szans nawet podjąć walki bo gra wygląda jakbym grał brązowym składem albo jakby moi gracze mieli 50 kondycji. I widzę że wiele ludzi opisują dokładnie te same zachowania co dla mnie już jest powodem do zastanowienia że może jednak coś w tym jest że gra decyduje o wynikach niektórych spotkań no ale pewnie i tak znajdą się osoby które stwierdzą że to tylko wymówka na brak umiejętności.
Obrazek
MatiF96

Użytkownik

Pochwały: 26

Postprzez ontek85 » niedziela, 18 czerwca 2017, 20:11

Toxic, krystian, adrian dzieki za rady, rozegralem dwa mecze z dt padem od xboxa 360 ani razu nie rozlaczylo tylko kwestia przyzwyczajenia., wymaga wiekszej precyzji i na razie nie mam pelnej kontroli nad tym co sie dzieje (celnosc). Sproboje jeszcze jutro na logitech f310 (kablowy) i jak bedzie sprawial problemy to pozostaje "przezwyczajenie" sie na tego xboxwego i spokoj.
ontek85

Użytkownik

Postprzez Mag » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 12:07

@WuHaPe i MatiF96

Jakbym czytał opis mojej LW. Fajnie, że inne osoby również zauważają te mechanizmy, które ja dostrzegam bo bym pomyślał, że coś ze mną nie tak :)
Mag

Super Moderator

Pochwały: 180

Postprzez WuHaPe » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 16:04

@Mag

Póki grałem tanim składem ufałem, że to albo brak obycia z grą albo ułomność kart z overallem 80-86. Ale jak się ma skład naszpikowany kartami specjalnymi i przez pierwsze kilka meczów czuje się ich moc i gra potrafi słuchać grającego, a nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki piłkarze tej klasy grają jak zwykłe goldy rare, to coś tu robi mnie w totalnego wała. Aż żal tych godzin spędzonych z tą edycją, bo po 9 miesiącach jestem praktycznie w punkcie wyjścia.
Aktualny skład FUT 18 (La Liga):
https://www.futbin.com/18/squad/89533

Ostateczny skład FUT 17 (La Liga):
https://www.futbin.com/17/squad/4612483
WuHaPe

Użytkownik

Pochwały: 75

Postprzez ontek85 » poniedziałek, 19 czerwca 2017, 17:49

U mnie gold3 11zwyciestw, gdzie 6 meczy stracilem na walke z padem, 16 na przyzwyczajenie sie do pada xboxowego u jeszcze 3 mecze zostaly nierozegrane. Gold3 mi wystarcza. Generalnie mialem przeciwnikow wykoksowanych do 22.00 w niedziele nie trafialem na przeciwnika z ovr ponizej 87 do tego ogarniajacych na grande. Sami fc volga, spartak moscow, zenit itd a jak juz nazwa normalna to koszulki dalej z rus. Gdyby nie moje przypadkowe nieprzewidywalne zagrania gdzie sam bylem zaskoczony przebiegiem akcji (handi) to bym pewnie skonczyl duzo slabiej.
ontek85

Użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team