FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

FIFA 14 - Archiwum Newsów

Dział poświęcony grze FIFA 14.

Postprzez PM90KSG » czwartek, 5 września 2013, 14:21

Nie bo 86,5! Tak będzie idealnie, serio :wink:
Dajcie se już siana z tym jałowym tematem overallów.
GÓRNIKU NASZ! * * * * * *
ŚPIEWAMY CI! * * * * * * * *
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO KOŃCA NASZYCH DNI!

Obrazek
PM90KSG

Moderator
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 23
Odznaczenia:

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez jabolek » czwartek, 5 września 2013, 14:28

Ja nigdy nie zrozumiem na jakiej zasadzie są przyznawane skill gwiazdki w Fife. Fajnie, że Lewandowski dostanie 4 star, ale w takim wypadku Henry powinien mieć 6 star bo tego się nie zapomina, a Messi 5 star.
Niech ktoś sobie porówna ile dryblingów miał w sezonie Messi, a ile Lewandowski, Lewandowskiego przypominam sobie dwa, Messiego było tyle, że ciężko policzyć.

Chciałbym żeby kiedyś Ea wyjaśniło czym się kieruje przyznając gwiazdki za skill.
jabolek

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Postprzez Manfi » czwartek, 5 września 2013, 14:34

Lista osiągnięć X360

Power and Movement – 10G
Score with a Curling Lace Shot

What a Hit, Son! – 25G
Score with a Dipping Volley

Beast Mode – 10G
Straight Arm a Defender to Protect the Ball

Seconds, Please – 10G
Win the ball back with a Second Chance Tackle

No Goal For You! – 25G
Perform a Diving Header Clearance

Extra Effort – 25G
Score with a first time Sliding Shot

Who Needs a Weak Foot? – 10G
Score with an Outside of the Foot Shot

A Legendary Performance – 30G
Win a game on Legendary after trailing at half time

Perfection – 30G
Score a Perfect Hat Trick (left foot, right foot, header)

Silver Lining – 25G
Complete the Silver stage of all Skill Games

Legendary – 50G
Become Legendary on one of the Skill Challenges in Skill Games

So Skilled – 25G
Unlock a single Skill Challenge in Skill Games

Fancy Some FUT? – 5G
Follow a Football Club News & Alert to start or enter FUT

Start Building – 10G
Create a FUT Club

We’re Bros Now – 10G
Earn a player’s loyalty in FUT by playing 10 or more games with him

Chemistry Experiment – 10G
Apply your first Chemistry Style consumable in FUT

I Could Do This Every Week – 10G
Challenge the Team of the Week in FUT

Fuel For My Club – 25G
Open 20 packs in FUT

Collecting Silverware – 100G
Win a division title in FUT Seasons

Hey Look, a Free Gold Pack! – 15G
Complete all Manager Tasks in FUT

Passing on the Armband – 5G
Change your captain in FUT

Long Term Signing – 10G
Apply a 99 Match Player Contract from the Catalogue to any player in FUT

First Mission – 5G
Send a Scout on an Area Scouting mission.

You Struck Gold! – 25G
Scout and find a player with any combination of 3 Global Transfer Network attributes in Career

Silverware – 50G
Win a trophy as a Team Manager in Career

Control – 5G
Change your formation from the Team Management tile in Squad during your Career

You Got Mail – 5
Open up your inbox while advancing in Career

Rising Star – 30G
Be featured in the team of the week in your Career as a Player

Bros Gonna Bro – 10G
Start a Co-op Season with a friend

Moving On Up – 55G
Earn Promotion in Seasons

Just Dropped In – 10G
Play a Drop-In Match in Pro Clubs

Bling Bling – 100G
Earn a trophy in Seasons

Best Friends Forever – 30G
Finish a season in Online Friendlies

On Your Way – 50G
Unlock 15% of the Pro Accomplishments in Pro Clubs

Teamwork – 15G
Win your first seasons match in Pro Clubs

Challenging – 30G
Complete a Match Day Challenge in Highlights of the Week on at least World Class difficulty

Big Game – 10G
Play a Game of the Week in Highlights of the Week

On My Own – 20G
Complete a Be a Pro Challenge on any difficulty in Highlights of the Week

Thanks, Tips – 5G
Follow a Football Club Recommendation

From Me To You – 10G
Gift a Football Club Catalogue item to a friend

Skills to Pay the Bills – 20G
Beat a friend’s score in Skill Games

It’s Mine Now – 10G
Redeem an item from the Football Club Catalogue

Started From The Bottom… – 30G
Reach EA SPORTS Football Club Level 15

Manfi

FP FIFA Team
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 167

Postprzez Remigiusz » czwartek, 5 września 2013, 14:37

Dokładnie, Lewy 4 gwiazdki... max 3, natomiast Fabregas ma tylko 3, podobnie Muller.
Remigiusz

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez flow_pl » czwartek, 5 września 2013, 14:46

Wydaje mi się, że gwiazdki oznaczają ogólnie rzecz ujmując wyszkolenie techniczne zawodnika a nie to ile zwodów w meczu wykonał i jakie potrafi robić triki na boisku, lepiej wyszkolony zawodnik dostaje większy wachlarz możliwości a to czy i jak ktoś będzie wykorzystywał te umiejętności to już zależy od gracza.

Oczywiście w idealnym świecie każdy zawodnik powinien dostawać to co potrafi w rzeczywistości czyli np taki Lewandowski powinien lepiej od innych obracać sie z piłka w polu karnym a messi lepiej dryblować, ale to jest gra a EA ma dziesiątki klubów i setki zawodników do ogarnięcia i nie da sie tak zrobić.
flow_pl

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Postprzez jabolek » czwartek, 5 września 2013, 14:49

@Manfi a wspominali coś o opóźnieniach w trybie wirtualne kluby, a konkretnie i ich ewentualnym braku w Fifie 14? ;)

flow_pl sugerujesz, że według EA Lewandowski jest lepiej wyszkolony technicznie, niż Messi i Henry, ciekawy punkt widzenia.
jabolek

Użytkownik

Postprzez flow_pl » czwartek, 5 września 2013, 14:53

Co do Lewandowskiego to został przecież drugi raz z rzędu wybrany najlepszym zawodnikiem bundesligi, strzelił hattrika realowi, chciały go topowe kluby świata a poza tym EA go kocha bo ciągle występuje w reklamach fify i na okładkach, to ile wg was mieli dać takiemu zawodnikowi? ;)

Nie wiem ile gwiazdek dostał Messi ale tak na zdrowy rozum to Messi powinien mieć 5 a Lewy naciągane 4, takie jest moje zdanie i tyle, Henry był dobry za czasów wielkiego arsenalu to co mamy mu dawać gwiazdki za zasługi? powinien dostać 4 tak jak Lewy.
flow_pl

Użytkownik

Postprzez gracz21 » czwartek, 5 września 2013, 14:53

@flow_pl Gwiazdki są przyznawane za umiejętności dryblingu i sam się dziwię, jak to możliwe, że zdarzają się w bazie takie "kwiatki" :facepalm: . Poza tym jeżeli nie należałoby tego przyznawać za "zasługi", to w 14 Ronaldo powinien być lepszy od Messiego :troll: .

EDIT. Z lekka się pomyliłem, gwiazdki są przyznawane za częstość wykonywania sztuczek (aka Skill Moves). Tym samym 4 gwiazdki Lewego stają się jeszcze dziwniejsze O_O (niestety, niemieckie kluby nie są w mojej działce :| ).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kitsloga, Mój warsztat ;), FP Awards 2012: Obrazek, FP Awards 2013: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gracz21

Patchmaker

Pochwały: 213

Postprzez Manfi » czwartek, 5 września 2013, 15:05

jabolek napisał(a):@Manfi a wspominali coś o opóźnieniach w trybie wirtualne kluby, a konkretnie i ich ewentualnym braku w Fifie 14? ;)

Zastanawiam się własnie czemu nie podali żadnej informacji na temat klubów.
W tamtym roku prezentowali ten tryb na Gamescome a w tym roku cisza. Być może nic tam się nie zmieniło i tyle. Wiem jedno, cały ranking klubowy EA jest do niczego, bo najwyżej są Ci którzy najwięcej grają. Swego czasu system punktowy był zbugowany ale bardziej oddawał ducha walki. Grając z drużyną z TOP10 można było zdobyć więcej punktów itp.
Teraz nawet tryb 2vs2 sprowadzają do FUTowych sezonów.
Manfi

FP FIFA Team

Pochwały: 167

Postprzez flow_pl » czwartek, 5 września 2013, 15:08

gracz21 - a ilu zawodników w normalnych meczach na bieżąco próbuje efektownych zagrań czy zwodów? Ronaldo, Messi może czasem Robben i y ekhm? to EA miało dać możliwość wykonywania sztuczek tylko garstce zawodników? to jest gra komputerowa kaman ludzie wyluzujcie ;)

Nie wiem jaki stosunek go gwiazdek ma EA trzeba znaleźć gdzieś oficjalne oświadczenia ale ja traktuje "skill moves" jako wyższy poziom umiejętności technicznych, skill -> umiejętność, umie coś zrobić bo mam lepszą technike niż inni.
flow_pl

Użytkownik

Postprzez Kondzik2012 » czwartek, 5 września 2013, 15:08

Jak to jest że Messi ma 4 jak on nie wykonuje sztuczek tylko omija zawodników zwrotnością i szybkością w takim razie dużo piłkarzy powinno mieć z 3-4. Marcelo ma 3(Np.FIFA 13) jak on robi triki.
Kondzik2012

Użytkownik

Pochwały: 3

Postprzez gracz21 » czwartek, 5 września 2013, 15:13

Ludzie, wiecie czym jest Skill Moves? To właśnie wymijanie przeciwników zwodami (nie jakimiś super-sztuczkami technicznymi lecz zwykłymi zwodami) :facepalm: . Ilu zawodników wymija takimi zwodami Lewy, a ilu Messi ?

@flow_pl Skill Moves właśnie NIE MA nic wspólnego z umiejętnościami technicznymi gracza. Skill Moves zależy od CZĘSTOŚCI wykonywania zwodów/sztuczek.

@Kondzik2012 Też nie wiem, czy pamiętasz, ale w 13 na początku baaaardzo mała grupka zawodników miała 4-5 gwiazdek, co było ok. A teraz nagle powracamy do starego walenia zawodnikom 4 gwiazdek za nic. Mimo wszystko Messi trzyma piłkę blisko nogi i stosuje często drybling 1 na 1 stosując często i gęsto pomniejsze zwody/przeniesienia piłki z nogi na nogę, a to właśnie Skill Moves.

Skończmy w ogóle te jałowe dyskusje na temat rzeczy, które przed premierą jeszcze 100 razy mogą się zmienić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kitsloga, Mój warsztat ;), FP Awards 2012: Obrazek, FP Awards 2013: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gracz21

Patchmaker

Pochwały: 213

Postprzez jabolek » czwartek, 5 września 2013, 15:32

Manfi napisał(a):Zastanawiam się własnie czemu nie podali żadnej informacji na temat klubów.
W tamtym roku prezentowali ten tryb na Gamescome a w tym roku cisza. Być może nic tam się nie zmieniło i tyle. Wiem jedno, cały ranking klubowy EA jest do niczego, bo najwyżej są Ci którzy najwięcej grają. Swego czasu system punktowy był zbugowany ale bardziej oddawał ducha walki. Grając z drużyną z TOP10 można było zdobyć więcej punktów itp.
Teraz nawet tryb 2vs2 sprowadzają do FUTowych sezonów.

Też mi się zdaje, że zostawią ten tryb niestety bez zmian. Szkoda bo gdyby zlikwidowali chociaż/aż same opóźnienia, to rozgrywka nabrałaby zupełnie innego wymiaru. Może pojawi się jeszcze jakiś trailer, coś w stylu tego ostatniego na temat kariery. :P
Osobiści myślę, że jest to problem połączenia sieciowego i serwerów. Ja do dziś w Fifie 13 mam tak, że jak rozegram mecz w FUT to po meczu w EASFC mam info "wygrałeś mecz" i wynik, a jak zagram H2H to po meczu "gra została przerwana" i wynik. Na EA Help męczyłem ich o to 3 tygodnie, niestety nikt z obsługi klienta na live chat nie był w stanie powiedzieć mi jak ten problem rozwiązać.
jabolek

Użytkownik

Postprzez enc0re » czwartek, 5 września 2013, 15:56

OVR są w miarę dobre. Oczywiście zdarzają się jakieś wyjątki ale jest ok . Trochę do*ebali z tymi gwiazdkami bo np Lewy powinien mieć max 2. I niech mi ktoś powie dlaczego znowu Ronaldo ma TYLKO 4 gwiazdki słabszej nogi ?

I jeszcze mam do was jedno pytanie . Otóż wie ktoś czy zmieniło się coś w karierze zawodnika ?
enc0re

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez vmac » czwartek, 5 września 2013, 16:41

Zakończcie już tą dyskusję na temat OVR. To jest temat dotyczący newsów FIFA 14. Było przytoczone ile kto ma gwiazdek i koniec, nikt nic na to nie poradzi ! Jeśli chcecie podyskutować na temat słuszności OVR, czy tym podobne to załóżcie sobie nowy temat i nie spamujcie tego, który jest od newsów.
Jeśli pomogłem, proszę kliknij: Obrazek
Dla Ciebie to nic wielkiego. Dla mnie wielka satysfakcja, że mogłem pomóc :)
vmac

Użytkownik

Pochwały: 10

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
gracz21, PM90KSG, baka012

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA 14