FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

Legia Warszawa #4 - WIELKI MECZ Z LYON!

Miejsce do publikowania waszych karier i opowiadań.

Moderator: Rasivo

Chętnie czytacie?

Tak.
3
43%
Nie.
2
29%
Czasami poczytam, ale kontynuuj.
1
14%
Czasami poczytam, ale nie kontynuuj.
1
14%

Liczba głosów : 7

Postprzez Tirexowy » czwartek, 20 października 2016, 20:13

Od razu uprzedzam, że jest to kariera na pożegnanie z FM16 dlatego jest taka luźna, bowiem utworzyłem właściciela marzenie, enjoy!

------------------------------------------------------------------------

Parę słów o Właścicielu:
Franklin Gold urodził się 1 lipca 1975 roku w Legnicy, w wieku dwóch lat wraz z jego matką wyleciał za granicę, a dokładnie do Anglii, aby „dołączyć” do swojego ojca, który posiadał bardzo dobrze prosperującą firmę w Londynie. Od małego Franklin wiedział, gdzie się urodził i jak sam później przyznał nie czuje się ani trochę anglikiem, w wieku 39 lat, dokładniej w czerwcu 2015 roku odkupił klub Legia Warszawa za 20.000.000€. Prawdopodobnie wcześniej Gold chciał odkupić Miedź Legnicę, lecz nie doszedł do porozumienia. Od razu 1 lipca doszło do zmiany trenera, aby pokazać, że pamięta o Legniczaninach postanowił z wielu kandydatów wybrać Norberta Wieczorka - byłego profesjonalnego piłkarza.

Parę słów o nowym Menedżerze:
Norbert Wieczorek to były reprezentant polski, piłkarz bardzo utalentowany. Podczas swojej 19-sto letniej kariery przeszedł przez wiele topowych drużyn, swoją karierę rozpoczął w Miedzi Legnica - grał tam przez kolejne 3 lata, po nich jego talent dostrzegła Wisła Kraków, która postanowiła go zakupić za 500.000zł, w Wiśle jednak za długo nie zabawił, ponieważ po jednym sezonie dla klubu został on sprzedany do grającego w Serie A Milanu, oczywiście sprowadzony został tam tylko na ławkę, sfrustrowany polak postanowił odejść na wypożyczenie i tak się działo ciągle przez 2 lata. Po dwóch latach wypożyczeń polak postanowił nie przedłużać kontraktu z Milanem i przeszedł za darmo do Borussii Dortmund gdzie w pierwszym sezonie grzał ławę, lecz swoimi genialnymi występami zagwarantował sobie miejsce w podstawowej jedenastce na kolejne 4 lata. Kariera Norberta rozkwitała, dlatego też zakupić go postanowił wielki Real, mieli wielką nadzieję, że Norbert poprowadzi ich do sukcesu - dlatego też przez pierwsze dwa lata jego miejsce w pierwszym składzie było nie podważalne. Oczywiście Norbert ładnie wynagrodził królewskim to wielkie zaufanie. Niestety po dwóch latach Real Madryt z powodów finansowych postanowił sprzedać polaka za 50.000.000€ do Manchesteru United, gdzie polak grał następne 3 sezony podczas, których ponownie zachwycał swoją formą - niestety jego dobra gra nie została podczas tej przeprawy nagrodzona złotą piłką. W wieku 32 lat z powodu jego wieku został sprzedany do klubu Torino gdzie pograł niestety tylko jeden sezon, zespół nie dał mu szans na regularne występy dlatego też jego forma nie została utrzymana, finalnie postanowił przejść do Legii Warszawa na dwa ostatnie sezony podczas, których jako tako odbudował formę i został dwukrotnie nagrodzony najlepszym piłkarzem Ekstraklasy.

Profil w grze:
Obrazek

TRANSFERY

Obrazek

Oczywiście wykupienie Legii przez Golda musiało zacząć się od pierwszego poważnego zakupu, ponieważ postanowiłem od razu poprosić aby zarząd dołożył mi swojej kaski na Guntera, w którym widziałem ogromny potencjał. Właściciel zgodził mi się dołożyć do niego 1.000.000€, ale niestety sam musiałem dołożyć 2.000.000€ przez co wykorzystałem wszystkie fundusze - na pewno będzie trzeba kogoś opylić.

MECZE

Obrazek
Nie mam zamiaru opisywać sparingów, bo kogo to obchodzi, spokojny zwycięstwa jeden eurowpierdol i tyle no.

Przejdźmy do jednego z najważniejszych meczy tej aktualizacji a mianowicie do Super Pucharu Polski.
Kapitalny mecz rozegrał Nikolić, który w 31 minucie zdobył bramkę, niestety w minucie 53 Szymon Pawłowski odpowiada genialnym golem. Po straconej bramce było już tylko lepiej szyba odpowiedź i bramka Nikolicia 60 minucie! W 73 minucie na dobicie rywali i podkreślenie genialnego występu Nikolić zdobywa Hat-Tricka. Mamy pierwszy puchar!

W 1 meczu El. UCL kibice chcieli pogromu i go dostali 4:1. Ponownie genialny występ Nikolicia, który zdobył aż dwie bramki, na podkreślenie kapitalnej formy Qazaishvili zdobywa wraz z Langilem po bramce, awans do następnej rundy tak blisko, chociaż żadne osiągnięcie to nie jest.

3 dni po meczu Eliminacji czekał nas trudny mecz z Lechem Poznań w lidzę, postanowiłem wykonać dwie roszady, za zmęczonego Rzeźniczaka wpuściłem od 1 minuty Guntera a za zmęczonego Guilherme Krychowiaka. Niestety młody Niemiec zagrał słabo jego nota to 6,1. W 3 minucie popełnił fatalny błąd, który zakończył się golem dla Lecha - od razu po stracie ruszyliśmy z szarżą, lecz nie pomogło nam to.

Rewanżowy mecz w El. UCL miał być tylko formalnością jednak to my jako pierwsi tracimy bramkę w 27 minucie, ale na szczęście genialny Qazaishvili 4 minuty później dorzuca bramkę na remis. W minucie 60 wchodzi na boisko Prijović, który w minucie 63 daje nam prowadzenie w meczu, postanowiłem od razu przejść do szybkiej gry, aby wykorzystać słabe morale przeciwników, lecz taki wynik się utrzymał, a my jesteśmy bliżej fazy grupowej LIGI MISTRZÓW!!! :yahoo: :yahoo:

Wiem, że mało, ale to tylko takie wprowadzenie, pozderki :3. A i zapewniam, że będzie dłuższa kariera bo już mam parę meczy przesymulowanych.
Ostatnio edytowano piątek, 4 listopada 2016, 14:02 przez Tirexowy, łącznie edytowano 5 razy
Tirexowy

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 15

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez Tirexowy » sobota, 22 października 2016, 11:40

HISTORIA OKIENKA TRANSFEROWEGO W NASZYM KLUBIE

Obrazek

Jak widać wypożyczyłem parę młodziaków, w których na prawdę wierzę i do tego Vranjesa sprzedałem, bo był mi nie potrzebny i także sprzedałem kopczyńskiego, do tego chciałem sprzedać Alexandrova, ale nikt go nie chciał :troll:

MECZE

Obrazek

No i przyszedł czas na drugi mecz, po pierwszym nieudanym mieliśmy nadzieję się odbudować i doszczędnie zniszczyć Cracovię i tak się stało. Cracovia nie miała ani jednej sytuacji bramkowej w tym meczu natomiast Guilherme i Nikolić byli bez litośni i doskonale wykorzystali swoje okazje, pewna wygrana!

Drugi mecz w tej aktualizacji to był mecz 3 fazy Kwal do UCL. Kibice chcieli pogromu i taki był, tylko niestety w statystykach. Nasz przeciwnik oddał jeden jedyny strzał na bramkę i niestety był on idealny i Cierzniak był bez szans. Pierwszego gola dla nas zdobył Lagnil potem w 93 minucie wygrywamy rzutem na taśmę dzięki Langilowi. Wyjeżdżamy na mecz rewanżowy jako Ci lepsi.

Forma dalej nie równa, tracimy za dużo bramek, tak było w meczu z Lechią. Jako pierwsi tracimy bramkę potem ponownie błysk Langila i mamy już 1:1, w końcówce meczu ponownie udaje nam się wyjść na prowadzenie za sprawą Qazaishviliego!

W końcu rozpoczynamy zmagania z PP, mecz z górnikiem a więc liczono na pogrom. Ku zdziwieniu mecz był bardzo wyrównany, ale w 22 minucie świetną okazję wypracował Nikolić i zdobył bramkę na 1:0 potem w 73 minucie po kapitalnej indywidualnej akcji bramkę zdobywa... uwaga MICHAŁ PAZDAN! I zrobiło się 2:0. Zdruzgotani wynikiem Łęcznianie poddali się już, dlatego zacząłem bardziej napierać, lecz zmęczenie po UCL było widać i wynik się utrzymał.

Do meczu barażowego z Viktorią zostało nie wielę i po drodze zmierzyliśmy się z Pogonią Szczecin! Mecz zapowiadał się być wyrównany, ale w 13 minucie wynik otwiera Qazaishvili, potem bramkę zdobył Colombi i już był remis. W 40 minucie kamień spadł nam z serca gdy do bramki trafił Nikolić, a w 80 minucie Rudol otrzymał czerwoną kartkę, wiedziałem, że jest to znak do szarży i kazałem napierać z całej siły. I w efekcie zdobyliśmy bramkę na 3:1!

Nadszedł wielki mecz z Viktorią, która była faworytem, wielki stres, ale w nagrodę wielkie pieniądze. Wynik ponownie otworzył Qazaishvili w 65 minucie, następnie bramkę zdobył Guilherme, było 2:0 mieliśmy nadzieję utrzymać wynik do końca dlatego też kazałem się zawodnikom cofnąć bardzo do tyłu i niestety syndrom Polski się załączył i po cofnięciu się do obrony tracimy bramkę, ale na szczęście i tak na wyjazdowy mecz jedziemy z zaliczką jednej bramki.

Następnie zmierzyliśmy się z Beniaminkiem E-Klasy i wiedzieliśmy, że wygramy ten mecz bez problemu o dziwo to jako pierwsi straciliśmy bramkę, ale nasze niezawodne trio Guilherme Qazaishvili i Nikolić nas nie zawiedli i w takiej kolejności zdobyli dla nas bramki! Teraz 5 dni i mecz z Viktorią, pełne skupienie i walka do samego końca!

Wielki mecz wielkie pieniądze na szali! Od startu ruszyliśmy z atakiem i to przyniosło nam efekty, bo w 3 minucie świetnie grający Guilherme zdobywa bramkę, która otwiera wynik w tym spotkaniu! Następnie bramkę zdobywa Qazaishvili, ponownie postanowiłem się cofnąć do obrony i skutek był ten sam, tracimy bramkę, ale i tak JESTEŚMY W LIDZE MISTRZÓW!

FINANSE

Obrazek

Po wielkich bojach w LM otrzymujemy 12.000.000€, ale nasz hojny właściciel, w nagrodę dorzucił coś od siebie i suma sumarum posiadamy 50.000.000€! Niesamowita kwota, lecz pomimo tego nie chcą nic na ostatnie transfery nam dać, dlatego koniec z transferami kilka dni przed zamknięciem okna! Przy okazji daję wam tutaj prognozy itp...
Spoiler:
Tirexowy

Użytkownik

Postprzez Tirexowy » sobota, 22 października 2016, 18:08

FAZA GRUPOWA UCL

Obrazek

Specjalnie dałem na początek tej grupę, aby była chwila emocji. Grupa niesamowicie ciężka. Bayern Monachium tak na prawdę sobie już zapewnił wyjście. Olimpique Lyon stoi pod znakiem zapytania, lecz Porto stać na 2 miejsce. Natomiast my kandydat numer 1 do 4 miejsca, będziemy walczyć moją super taktyką defensywną, która uwierzcie, że działa cuda.

MECZE

Obrazek

Pierwszy mecz był na prawdę wymęczający, niestety ani im ani nam nie udało się zdobyć bramki. Każda z drużyn miała swoje szansę, ale nie wykorzystane, niestety.

Na drugi mecz jechaliśmy po pewne trzy punkty, na początko 2 szybkie bramki bo w 1 i 2 minucie. Następnie czerwona kartka Jodłowca, ale my dalej napieraliśmy. Kolejne dwie szybkie bramki i pozamiatane. W końcówce obrona lekko zaspała i było już 4:1.

Huh i startujemy z Ligą Mistrzów! Bayern przyjechał do nas po pewne 3 punkty, szczerze byłem pewny, że dostaniemy z 5 goli w dupke, a tutaj zaskoczenie! Tracimy tylko 2 bramki z Bayernem, no no... Forma rośnie! :troll:

Po ciężkim meczu z bawarczykami pojechaliśmy po Gliwic gdzie kurs na Gliwiczan wynosił aż 11.53! Nie pomylono się, ponieważ stracili pierwszą bramkę dość szybko i morale się posypały całkowicie, piłkarze gubili się sami. Wykorzystaliśmy tą sytuację do strzelenia 2 bramki i wracamy z pewną wygraną.

Następnie wyjechaliśmy na kolejny trudny mecz z Lechem w pucharze. O dziwo był on bardzo łatwy, co prawda jako pierwsi straciliśmy bramkę, lecz nie poddałem się i kazałem napierać zawodnikom i jak się okazało zdołaliśmy jeszcze zdominować Lech i odpłacić się im za 1 mecz E-klasy. Gładkie 4:1! Forma rośnie, PORTO NADCHODZIMY! :yahoo:

Po meczu z kolejorzem nastał mecz odpoczynku dla kluczowych zawodników dlatego w składzie zawitał Ryczkowski, który zagrał konkretną piłkę. Niestety nie starczyło to abyśmy wygrali, ponieważ dziurawa obrona wpuściła jedną bramkę, ale nie załamujemy się. Skończy się LM to będziemy dominować!

Przyszedł mecz z Porto gdzie nie mieliśmy w ogóle szans według bukmacherów, jak się okazało to my dominowaliśmy w meczu, oddaliśmy ponad 20 strzałów i to do nas należał ten mecz. Kto postawił na nas grube pieniądze na pewno zobaczył sumę o parę zer większą! Kapitalne spotkanie Nikolicia i Qazaishviliego, 2:0! :faraon: :yahoo:

W końcu trochę luzu w terminarzu i na spokojnie podchodziliśmy do meczu z Brukbetem, dlatego też w składzie pojawił się Ryczkowski, który ponownie zagrał kapitalnie pomimo, że nie zdobył bramki. Jak się okazało Nieciecza dawała z siebie wszystko i rzutem na taśmę w 88 minucie Kucharczyk daje nam zwycięstwo!

Ostatni mecz przed Lyonem odbył się w Warszawie a podejmowaliśmy Koronę, lekko zamyśleni o meczu w Lidze Mistrzów nie zdołaliśmy zdobyć bramki, ale na szczęście też jej nie wpuściliśmy.

Słaba forma Lyon przyczyniła się do tego, że przed meczem to my byliśmy faworytami w tym meczu ( :shock: ). Nie zawiedliśmy kibiców, co prawda nie obyło się bez emocji, ponieważ jako pierwsi bramkę ponownie tracimy, ale genialna postawa zespołu powoduje strzelenie 3 kolejnych bramek i Lyon na kolanach w Europie! Jeżeli forma dopisze to walczymy o wyjście z grupy, jeżeli nie to Liga Europy jest blisko! :yahoo: :yahoo:

TABELE/WAŻNE INFO

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tirexowy

Użytkownik

Postprzez Kiepski » sobota, 22 października 2016, 19:40

Kariera taka 7/10 ale żeby podtrzymać wspaniałe tradycje szkalowania Legii i jej kibiców na tym forum wystawiam 3,5/10. :)
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Kiepski

Administrator
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 130

Postprzez Tirexowy » sobota, 22 października 2016, 20:16

To nieźle kariera luźna, ale pierwszy raz się spotykam aby moja Legia miała taką formę!
Tirexowy

Użytkownik

Postprzez Tirexowy » niedziela, 23 października 2016, 10:49

Kadra Legii

Obrazek

Wyżej przedstawiona jest kadra Legii (Nie sugerujcie się 11 jedynastką, ponieważ to jest ustawienie na LM/LE - Defensywa.). Opisywać raczej nie muszę, wszystko widać. Zapewne zajdzie za niedługo zmiana na bramce, ale to w następnym oknie :3.

MECZE

Obrazek

Przyszedł i czas na mecze. Dzisiejszą aktualizację rozpoczynamy meczem z Górnikiem Łęczna, mecz był bardzo łatwy, ale też nie udało nam się wpakować nie wiadomo ilu bramek. Słaba skuteczność Nikolicia przyczyniła się do zmiany w 65 minucie.

Kolejne zmagania pucharowe z Górnikiem, który ostatnio spadł z E-klasy... Szczerze myślałem, że będzie łatwo a tutaj zaskoczenie, ponieważ bardzo wyrównany mecz. Oba kluby oddały po 10 strzałów, lecz to my wykorzystaliśmy słabe ustawienie Górnika w obronie i zdobyliśmy Gola!

Na kolejny mecz wyjechaliśmy z bardzo rezerwowym składem, chciałem aby moi piłkarze bardzo wypoczeli i zniszczyli ponownie Lyon. Niestety rezerwowa obrona nie dała rady i wpuściła Kamila Mazka do pola karnego, a ten zachował zimną krew i bezlitośnie wykończył akcję, niestety po tym meczu zakończyła się nasza passa 12 meczy bez przegranej. :sciana: :(

HIT! CUD! BOMBA! Tak właśnie można opisać nasz rewanż z Lyon. Mecz rozpoczął się od brutalnego faulu w 1 minucie i już jeden obrońca wyleciał z czerwoną kartką, do karnego podszedł Qazaishvili i wykonał go perfekcyjnie. Przewaga jednego zawodnika jednak nie skusiła mnie do przejścia na ofensywną taktykę. Nadal wolałem zostać przy rozgrywaniu piłki i obronie. Opłaciło się, wyszliśmy z zabójczą kontrą, ale nie fortunnie Lopes - bramkarz Lyon prosto z nogi uderza Qazaishviliego w nos. Sędzia był bezlitosny 2 czerwona kartka oraz rzut karny. Do niego ponownie podszedł Qazaishvili i było już 2:0 po tym zmieniłem ustawienie na ofensywne. Qazaishvili został przesunięty z napastnika na pomocnika ofensywnego, a Jodłowiec został przesunięty na napad i od razu za niego wszedł Nikolić. Lyon w 9 nie dało rady a w skutek tego stracili kolejne 4 bramki, mamy pewne 3 miejsce!!!!! :faraon: :faraon: :yahoo: . Wielkim zaskoczeniem był remis Bayernu i Porto 2:2.

Bardzo wymęczeni po meczu z Lyon musieliśmy zmierzyć się z Śląskiem, w tabeli byliśmy 3 i chcieliśmy się podnieść, ale niestety nieskuteczność nas dorwała i nie zdołaliśmy ustrzelić ani jednego gola. Pozytywnie zaskoczył mnie Ryczkowski, który niesamowicie rozgrywał piłkę.

Po wielu dniach odpoczynku nadszedł mecz rewanżowy z Górnikiem. Wyszliśmy bardzo ofensywnie i taktyka sprawdziła się w 31 minucie zdobyliśmy bramkę, po czym Górnik się załamał, idealną okazję mieliśmy w 73 minucie, ale brutalny faul Grendela przed polem karnym zatrzymał akcję, grendel wyleciał. A wynik się utrzymał.

Parę dni potem u siebie podejmowaliśmy ponownie Lech Poznań uskrzydleni ostatnią wygraną z nimi ruszyliśmy do ataku od pierwszych sekund. Niestety w 3 minucie Michał Pazdan sprowokował rzut karny, ale kapitalny w tym sezonie Cierzniak wybił piłkę na Aut. W 10 minucie to my mieliśmy okazję zdobyć gola, lecz tym razem karnego obronił Putnocky... Dwa karne nas nie zraziły i zdobyliśmy 3 gole, po czym cofnęliśmy się do obrony.

Rewanż z Bayernem, a ja co? Postanowiłem wystawić bardzo rezerwowy skład, bo wiedziałem, że o 2 miejsce nie powalczę, skoro Porto też jest w formie. O dziwo straciłem tylko 2 bramki, czyli widać, że poziom rezerw jest bardzo zbliżony do pierwszego składu. Oczywiście gola pierwszego zdobył nie kto inny jak Robert Lewandowski. Lyon przegrał ponownie z Porto a więc oficjalnie świętujemy awans do 1/16 LE! :yahoo:

Przyszedł ciężki mecz z Cracovią, szybkie dwa gole nikolicia w 4 i 6 minucie i wydawałoby się, że pozamiatanie, ale krakowianie nie poddali się i zdołali zdobyć 2 bramki i finalnie zremisować mecz z Legią, która jest w gazie!

Następnym meczem był spacerek, ponieważ podejmowaliśmy słabe Zagłębie. Nic innego jak wielki pogrom szybkie 4 nasze bramki, potem lekkie zaspanie obrony i zrobiło się 4:1, lecz po tej bramce obrona była czujna i nie przepuściła nikogo.

Nadszedł dzień świętowania awansu do 1/16 LE co jest jak dla nas sukcesem! Nawet gdybyśmy wygrali z Porto to szans na awans nie mieliśmy. Więc pozostało nam tylko LE. Pierwszą bramkę zdobywamy my, lecz Porto nie odpuściło i zrobiło się szybko 2:1. Pomimo, że przegraliśmy to i tak piłkarze zaczęli się radować z awansu do LE.

TABELE

Obrazek

Pierwsze dwa mecze bez zaskoczenia. Legia, Lech po tyle samo punktów. Bardzo wysokie 3 miejsce Wisły jak na jej ostatnie słabe sezony. Wysoko także beniaminek, Arka Gdynia, która jest 5. Lechia ostania, no nie wierzę... Robi się ciekawie.

Obrazek

1 miejsce Porto co jest bardzo dziwne, ale zasłużenie. Bez zdziwienia awans dla Bayernu. Największe zaskoczenie grupy, Legia 3 miejsce! Na ostatnim miejscu z 1 punktem Lyon, który zremisował z Bayernem. Losowanie LE już niedługo.
Tirexowy

Użytkownik

Postprzez Tirexowy » piątek, 4 listopada 2016, 14:01

Po braku komentarzy widzę, że nie wszystkim się podoba, także wstawiam ankietę i głosujcie czy dalej kontynuować, bo chęci są, ale motywacji nie ma :/
Tirexowy

Użytkownik

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
david003

Postprzez Tirexowy » piątek, 11 listopada 2016, 12:54

Wywiad

R- Redaktor.
N- Nikodem.

R: Tak więc pierwsze pytanie na dziś, czy wykryta u Pana choroba jest na tyle groźna, że będzie musiał Pan zakończyć karierę jako trenera piłki nożnej?

N: Zdecydowanie nie, chorobę da się spokojnie wyleczyć, lecz potrzeba czasu i wysiłku włożonego w leczenie, dlatego też jak już większość mediów pisało będę musiał zatrzymać swoją karierę i poddać się leczeniu.

R: Czy po wyleczeniu choroby wróci Pan do świata futbolu?

N: Jeżeli tylko zdrowie mi dopisze to na pewno wrócę.

R: Chciałby Pan wrócić po chorobie do Legii Warszawa? Czy może poszedłby Pan o krok dalej?

N: Oczywiście, że jeżeli zarząd by pozwolił to na pewno poszedł bym do legi, ponieważ jest to klub, który darzę wielką sympatią. No cóż jeżeli nie dostanę możliwości powrotu do Legii na pewno wybiorę się szczebel wyżej lub niżej, pożyjemy zobaczymy.

R: Obawia się Pan, że wszystko co do tej pory Pan zbudował zostanie po prostu zniszczone i Legia nie będzie święcić triumfów nad zespołami typu Lyon?

N: Niestety obawa zawsze jest, lecz myślę, że gdyby Jacek Magiera - mój asystent przejął klub na pewno nic nie zostałoby zburzone, ponieważ wie jak bardzo przyniosło to skutki.

R: Jak na pańską decyzję zareagował właściciel klubu?

N: Optymizmem to nie pryskał, lecz powiedział mi, że jeżeli tylko będę potrzebował środków aby szybciej się wyleczyć mogę zawsze do niego się zgłosić. Próbował mnie przekonać abym dotrwał do końca sezonu i wtedy rozpoczął leczenie, lecz może być już wtedy za późno.

/// Od autora: W ankiecie brali udział nieliczni, na razie zawieszam, bo zamierzam napisać jakieś opowiadanie, bo zajmie mi to mniej czasu niż rozegranie meczy, a czasu ostatnimi czasy mam bardzo mało.
Tirexowy

Użytkownik

Postprzez david003 » środa, 30 listopada 2016, 14:25

Kariera tak na 6/10 Postaraj się.
david003

Użytkownik

Powrót do Kariery/Opowiadania