FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

Komentarze do regulaminu

Regulamin serwisu i dyskusja z nim związana.

Postprzez Pep » czwartek, 22 września 2016, 13:18

Ale akurat Alcatraz ma rację. Napisałeś swój post we właściwym temacie to czekaj na odpowiedź a nie spamujesz, poza tym skoro piszesz, że "w kwestii logicznego myślenia mógł mnie pouczać" to twoja logika powinna ci podpowiedzieć, że czegoś takiego się nie robi a już w szczególności w tematach, które z EA Access nie mają nic wspólnego. Za takie coś jest ostrzeżenie, więc je dostałeś. Proste, koniec kropka.
Obrazek
100 post Aug 7 2007, 04:17 PM i co z tego?
Forum Fifa Polonia Awards 2007:
1 miejsce w kategorii, Najlepszy debiutant na forum
Mój temat z dodatkami :P
Pep

Zasłużony
Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12Lat na scenie FIFA: 12

Pochwały: 277

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez WuHaPe » wtorek, 27 września 2016, 10:48

Odnośnie wątku poruszonego przez A1bercika, to ja się z nim zgadzam, Oczywiście logiczne jest, że statystyki powinny również być podciągnięte pod overall, ale mimo wszystko skoro jest regulamin, to powinien być jednoznaczny i wyraźnie zawierać informacje, co jest zakazane a co nie, a nie zmuszać do domysłów, wolnych interpretacji itd. Skoro jest napisane overall, to naturalnie nie dotyczy to poszczególnych składowych, bo regulamin tego nie zakazuje. Logika a zapis w regulaminie to nie to samo.
Zapraszam do licytacji tegorocznej edycji na PS4 - bez ceny minimalnej, od złotówki:

https://allegro.pl/fifa-19-pelna-wersja ... 68825.html
WuHaPe

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 144

Poprzednia strona

Powrót do Regulamin