FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT19] FUT Championship - Liga Weekendowa

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: adipe., lewyag

Postprzez RedCat1878 » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 01:03

Dobra_nasza:
Dopiero od rangi S1 możesz trafić karty z dowolnym overallem. Za S2 i niżej dostaniesz max. 84.

Teraz coś ode mnie...
Kolejna liga za nami i muszę powiedzieć że to chyba moja najgorsza liga weekendowa nie licząc startu bo on akurat był kapitalny.
Zacząłem z bilansem 12-0 i szczerze? Trafiałem na naprawdę mocnych graczy i mimo to dawałem sobie radę. Ale co z tego. Wiecie z jakim bilansem skończyłem?:)
20-9 nie wiem jak to się stało ale po wbiciu tego 12-0 przestałem umieć grać naprawdę. I nie wiem kompletnie czym to jest spowodowane. Miałem mega ochotę i motywację do gry, grałem na full wypoczynku i wszystko się zjebało.
Nie trafiałem na mega mocnych graczy a mimo to czułem się bezsilny i nie byłem w stanie w żaden sposób zagrozić rywalom. Czułem że to będzie weekend w którym wkońcu wbije Elite ale wychodzi na to że jestem na nią za słaby bo tak sobię spieprzyć bilans to jest totalna porażka...
Na koniec jako taką ciekawostkę a zarazem ciekawe przeżycie dodam że przy bilansie 12-0 trafiłem na pana ze zdj czyli Batesona87 gościa który 3 tygodnie temu był 2 na świecie 2 tygodnie temu 7 no i ogólnie bardzo często siedzi w tej topce.
Meczu układał się następująco 1-0, 1-1, 2-1 2-2 i wtedy się posypało... Straciłem bramke po dziwnym ping pongu na 3-2 później szybka bramka na 4-2 i reszta to już historia. Wpuścił na boisko Cruyffa i Mbappe TOTY i nie było czego zbierać.
Co do tego meczu to szczerze? Nie czułem się jakbym grał z tak mocnym gościem. Może to głupio brzmi patrząc na wynik ale tak faktycznie było. Grałem na full focusie i niektóre moje akcje były na naprawdę wysokim poziomie . Ogólnie mówiąc skład pomagał mu jak cholera co było widać a każdym aspekcie ale oczywiście zasłużył na zwycięstwo po mimo dogodnych sytuacji z mojej strony. Podsumowując pomimo porażki jestem zadowolny z tego że trafiłem na takiego rywala bo zawsze można zobaczyć na czym się stoi a zarazem podpatrzeć pare rzeczy od mocnego gracza. Oby więcej takich meczy:)
ObrazekObrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Czy ten post okazał się pomocny? Jeśli tak: Przyznaj pochwałe! Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do większej aktywności na forum :)

Mój składzik: W przebudowie:)
RedCat1878

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 250

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez kamiloos » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 02:21

RedCat1878 napisał(a):
ciach

Jak patrze na taki sklad to nabieram zdania, ze osoby z taka druzyna powinny miec wlasna lige :P Choc z drugiej strony gralem dzis z gosciem, ktorego sklad nazywal sie Pay 2 Win, mial w skladzie 4 ikony, toty Marcelo, IFy salaha, auby, vvd, ucl Suarez i uelive Marcos Alonso i pokonalem go 2-1, gdzie moj caly sklad kosztuje ponizej 1kk + futmas KDB ;)
kamiloos

Użytkownik

Pochwały: 2

Postprzez toninho » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 02:42

Ja sobie z takim gościem zagrałem : D

Obrazek

Przegrywałem 0-3, wyciągnąłem na 4-3.
Live -> TWITCH: https://www.twitch.tv/to_ninho
FanPage: https://www.facebook.com/toninhoTWITCH
----------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:
- TOP 32 Mistrzostw Polski FIFA 18
- Uczestnik 8. sezonu PlayStation Ligi [FIFA 19]
- TOP 100 w FUT Champions (4x tygodniowe, 1x miesięczne) [FIFA 18]
toninho

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7Lat na scenie FIFA: 7

Pochwały: 79

Postprzez FilFF4 » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 07:27

U mnie LW w tym tygodniu to prawdziwy roller coaster. Zaczelo sie jak zwykle od jakiegos 6-2 w piatek, pozniej w sobote zrobilo sie 8-7. Stwierdzilem, ze lepiej moze bedzie grac w nocy z soboty na niedziele - udalo sie zrobic 11-8.
W niedziele pelen nadziei zasiadlem od rana, aby dograc 11 meczow i wyszlo na 13-13. Stwierdzilem, ze cos jest nie halo -> glownie wygrywalem trudne mecze na styku, a najwiekszy problem sprawialo mi granie z ludzmi z tanimi skladami BPL, albo Serie A.
Jakby moj sklad (warty kolo 2kk z hakiem) totalnie nie ogarnial gry.

Finalnie po 3h przerwy w niedziele, 4 ostatnie mecze = 4-0 i skonczylem na 17-13 w G2.
W 4 ostatnich meczach gralem 4x z osoba, ktora miala ikone w skladzie, ale nagle moj IF Sonaldo przypomnial sobie jak sie strzela i zrobil 14 goli w 4 meczach :))
FilFF4

Użytkownik

Postprzez Panucci82 » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 08:35

kamiloos napisał(a):
RedCat1878 napisał(a):
ciach

Jak patrze na taki sklad to nabieram zdania, ze osoby z taka druzyna powinny miec wlasna lige :P Choc z drugiej strony gralem dzis z gosciem, ktorego sklad nazywal sie Pay 2 Win, mial w skladzie 4 ikony, toty Marcelo, IFy salaha, auby, vvd, ucl Suarez i uelive Marcos Alonso i pokonalem go 2-1, gdzie moj caly sklad kosztuje ponizej 1kk + futmas KDB ;)
Też grałem z tym gościem, chyba tydzień temu i jak zobaczyłem skład pomyślałem że już po mnie, ale wygrałem bez większych problemów, to też nie jest tak, że jak ktoś ma taki skład, to wszystko wygrywa, gość może mieć szczęście w paczkach, może mieć dobry łeb do handlu, ale może tragicznie operować padem w czasie meczu i tak jest chyba z tym pay2win

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Panucci82

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez Mistrzuniu9 » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 10:36

Jak się przegrywa z sklad 5razy droższy niż twój to ok najgorzej jak przegraz z skladem 10razy tańszym :)
Mistrzuniu9

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 15

Postprzez oiomek » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:08

To proste jak wygrywasz to skill a jak przegrasz to handi :)
oiomek

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 8

Postprzez Ronaldo 7 » wtorek, 15 stycznia 2019, 16:39

Zawsze u mnie w tej fifie bylo g1 czasem g2 tym razem 25 zwyciestw pokonalem goscia z top 100 gravesen_1 moj skladzior oprocz Dybali Mahreza i Tagliafico wszyscy niewymienni
https://www.futbin.com/19/squad/4158253
Cristiano Ronaldo Ballon D'Or: 2008 2013 2014 2016 2017 ;)
Ronaldo 7

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6Lat na scenie FIFA: 6

Pochwały: 5

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
bigSmoke12345

Postprzez sernik92 » wtorek, 15 stycznia 2019, 17:19

@Ronaldo7

No i wielkie gratulacje. :) To właśnie pokazuje, że jak ktoś umie grać to nie musi mieć składu za 10kk. :D Mi nawet taki skład za 20kk nie dałby pewnie nawet G1. :D
sernik92

Użytkownik

Pochwały: 21

Postprzez kwas2006 » wtorek, 15 stycznia 2019, 17:36

Ronaldo 7 napisał(a):Zawsze u mnie w tej fifie bylo g1 czasem g2 tym razem 25 zwyciestw pokonalem goscia z top 100 gravesen_1 moj skladzior oprocz Dybali Mahreza i Tagliafico wszyscy niewymienni
https://www.futbin.com/19/squad/4158253

Tym składem wbiłeś 25 win? Szacunek. Grasz 4321 czy zmieniasz formację?
kwas2006

Użytkownik

Pochwały: 4

Postprzez MatiF96 » środa, 16 stycznia 2019, 23:04

Tak jeszcze wracając do dyskusji o pingach, opóźnieniach i połączeniu sieciowym.
https://www.youtube.com/watch?v=SHQD08-Z9C0 Ten filmik jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że głównym winowajcą wszelkich opóźnień i beznadziejnie wolnego gameplayu jest fatalny stan serwerów EA. Miałem robić przerwę od grania ale skusiło mnie SBC o Ibrę które niebawem się kończy a chciałem przetestować jego kartę wypożyczenia żeby się przekonać czy warto zrobić to SBC. Odpalam DR i co? O dziwo bardzo płynny gameplay, szybkie reakcje, zero opóźnień. Jednym słowem najlepszy gameplay jaki doświadczyłem od dobrych dwóch-trzech tygodni. Myślałem, że to po prostu przypadek, środek tygodnia to może mniej osób gra czy coś. Odpalam kolejne mecze i nadal gra się super, w końcu można cieszyć się grą. Poczatkowo niespecjalnie się tym przejąłem, ale dzisiaj patrzę, że Krasi wrzuca filmik dokładnie zwracając uwagę na to samo. Moim zdaniem to mówi samo za siebie. Można kombinować, ulepszać neta, grać po nocach a tutaj jak na dłoni widać, że jeśli stan serwerów jest dobry to nawet w Bułgarii bedącej jeszcze dalej od najbliższych serwerów EA niż Polska można przyjemnie pograć. Wiem, że to raczej marzenie ściętej głowy, ale mam nadzieję, że cymbały z Kanady w końcu to zauważą, że na tych ich serwerach długo nie pociągną i w końcu coś z tym zrobią
Obrazek
MatiF96

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5Lat na scenie FIFA: 5

Pochwały: 42

Postprzez AdamoGT » piątek, 18 stycznia 2019, 13:04

Pierwszy raz gram w lige weekendowa, o kurde alez poziom gry wysoki. Cos tam strzelam, ale na 8 meczy tylko jedna wygrana :-( . Jest tu na forum jakis pomocny super gracz, ktory udzieli kilku rad ?
AdamoGT

Użytkownik

Postprzez LFC » piątek, 18 stycznia 2019, 13:09

Narzekacie na serwery EA a ja Wam mówię, nie miałem w tej edycji Fify chyba ani razu żeby miał jakieś lagi, ścinki czy coś podobnego. Gra się mega płynnie. Więc to nie może być wina serwerów EA że jedni nie mają w ogóle a drudzy cały czas.

@up

Zobacz sobie powtórki meczy tych lepszych gracz w menu LW. Ja jak zacząłem po dłuższej przerwie grać w Fife 18 to wychodziłem obrońcami i przeciwnicy mogli robić co chcieli. Jak przestałem to robić to wyniki zmieniły się natychmiast.
PS4
LFC

Użytkownik

Pochwały: 13

Postprzez Panucci82 » piątek, 18 stycznia 2019, 13:47

Mam to samo, od początku 19 ani jednego laga, ani jednej przycinki, też nie wiem w czym sekret, moja teoria jest tylko taka, że to nowy router tak śmiga, innej wersji nie mam

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Panucci82

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez LFC » piątek, 18 stycznia 2019, 14:00

Jak nie zapomnę to sprawdzę potem jak będzie wyglądać gra na necie mobilnym.
PS4
LFC

Użytkownik

Pochwały: 13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team