FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT17] FUT CHAMPIONS

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: prosperowiak, lewyag, The Adipe

Postprzez Mag » środa, 15 lutego 2017, 20:56

Mogli dać jakieś fajne wymagania typu hybryda z jakąś niższą ligą np 6 bpl, 6 league one, połowa srebrna.. cokolwiek.
Ja w ten weekend mimo, że mam kwalifikację odpuszczam. Szkoda nerwów. 90% składów będzie taka. Nie bawi mnie to.
Mag

Moderator
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 148

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez szapoba » środa, 15 lutego 2017, 23:51

Ludzie przesrancie sie uzalac nad soba i pisac/plakac na temat tych angielskich skladow. Gralem nie jednokrotnie na muse czy mane i co? I wiekszosc meczy wygrywalem... Bo wazniejsza jest umiejetnosc grania w defensywie. Sam gram liga angielska ale w ataku martial remy i shaqiri, a i najwazniejsze na spo barkley... Liga silna z dobrym tempem i bardzo dobra kondycja i fizycznoscia. Chce sobie pograc technicznie to buduje hiszpanska. Chce pograc defensywnie to liga wloska wymiata. Pol na pol bundesliga. Nie rozumiem ludzi ktorzy tu ciagle placza :krzeslo: . Nie chcesz grac to sprzedaj konsole czy fife i wyjdz z domu. Fut generalnie to nolifienie i wiekszosc meczow przegrywacie/przegrywam przez psychike i nastawienie/zmeczenie (40 meczy) na sile. No bo jak to przeciez jestem przekozak i nie moge trafic na kogos lepszego od siebie kilka razy i poprostu przegrac bo... szczescie czy tam fart. Choc nie mowie handicap jest choc ciezko stwierdzic czy w ps4 czy naszych glowach... Takie luzne pare mysli, nie wszedlem tu by sie klocic czy krytykowac poprostu wyrazam swoje zdanie i pozdrawiam :salute:
szapoba

Użytkownik

Postprzez A1bercik » czwartek, 16 lutego 2017, 02:08

Sam nie jestem zachwycony wymaganiami z Premier League, ale dostrzegam też tego zalety. Mianowicie, gracze z pozostałych lig są do kupienia w takich promocjach że głowa mała. Mając 2 miliony na X1 można teraz kupić Ronaldo + Messiego, po TOTY tyle coinsów kosztował sam Portugalczyk :krzeslo:
A1bercik

Użytkownik

Pochwały: 138

Postprzez EZreal » czwartek, 16 lutego 2017, 08:02

Ej, za ten pomysl, na ktory wpadlem szykuja dla mnie specjalne miejsce w piekle.
Tzn. na ta lige wylewowa wrzuce swojemu OTW Mane Karte Architekt +11 passa +10 fizycznosc.
Niech sie przepychaja z czarna rakieta 98 pace + 89 wystawiania sie + 88 wykonczenia i 98 sily xDDDDDDDDD
Poradnik do formacji 4321 -> viewtopic.php?f=205&t=35992
EZreal

Użytkownik

Pochwały: 37

Postprzez grabeq_84 » czwartek, 16 lutego 2017, 09:50

@up

Ja mam podobne rozwiazanie na LW z tym ze wrzucilem mu konczacy jako ze bedzie gral jako drugi napastnik:). Beda patrzec z zazdroscia dzidowniki z mmm w weekend :rotfl:
grabeq_84

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez c3krk » czwartek, 16 lutego 2017, 10:13

szapoba napisał(a):Ludzie przesrancie sie uzalac nad soba i pisac/plakac na temat tych angielskich skladow. Gralem nie jednokrotnie na muse czy mane i co? I wiekszosc meczy wygrywalem... Bo wazniejsza jest umiejetnosc grania w defensywie. Sam gram liga angielska ale w ataku martial remy i shaqiri, a i najwazniejsze na spo barkley... Liga silna z dobrym tempem i bardzo dobra kondycja i fizycznoscia. Chce sobie pograc technicznie to buduje hiszpanska. Chce pograc defensywnie to liga wloska wymiata. Pol na pol bundesliga. Nie rozumiem ludzi ktorzy tu ciagle placza :krzeslo: . Nie chcesz grac to sprzedaj konsole czy fife i wyjdz z domu. Fut generalnie to nolifienie i wiekszosc meczow przegrywacie/przegrywam przez psychike i nastawienie/zmeczenie (40 meczy) na sile. No bo jak to przeciez jestem przekozak i nie moge trafic na kogos lepszego od siebie kilka razy i poprostu przegrac bo... szczescie czy tam fart. Choc nie mowie handicap jest choc ciezko stwierdzic czy w ps4 czy naszych glowach... Takie luzne pare mysli, nie wszedlem tu by sie klocic czy krytykowac poprostu wyrazam swoje zdanie i pozdrawiam :salute:

Czy ktoś płacze że przegrywa takie mecze ?? Mi chodzi o perspektywie gry 40 takich samy meczy z takimi samymi składami i taką samą taktyką , na autobusie i dzidzie do przodu , wiadomo że takie mecze się wygra ale jest to nużące a ludzie tak będą grać , nawet forumowicze już takie składy zbudowali chociaż nie raz po nich jada !!
c3krk

Użytkownik

Pochwały: 2

Postprzez keinnasehasen » czwartek, 16 lutego 2017, 10:25

Od klasycznych angielskich składów z Martialem, Vardym, Kante, Smallingiem i resztą drużyny pierścienia nie da się uciec w tej grze.
Zbyt mocno zakorzenił się w głowach ludzi rozdmuchany mit, że w tej grze nie ma lepszych napastników, obrońców czy pomocników i takie drużyny będą wałkowane do końca gry.
WL nie gram. I dobrze, bo jeżeli teraz jest jakiś wymóg angielskiego składu, to musiałbym grać z miednicą przy ekranie.
To dopiero będzie show. 40x na 75% te same mordy. Coś jak moda na sukces.
W sezonach już dawno przestałem na to narzekać. Tłumaczę to sobie tak, że ludzie nie odkryli jeszcze, że kiedy przesuną w bok gałką na rynku transferowym, to pojawią się inne ligi.
Ale do końca Fify jeszcze ładnych parę miesięcy, więc liczę, że wkrótce komuś osunie się palec i odkryje wiele innych grywalnych lig.
"Barcelona jest jedynym klubem, który ma dwa stadiony. Camp Nou do rozgrywania spotkań i Santiago Bèrnabeu do treningów"
keinnasehasen

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 304

Postprzez grabeq_84 » czwartek, 16 lutego 2017, 10:34

Panowie nie ma co sie spinac. Ja tez mam angielski i wloski sklad a to dlatego ze lubie fizyczna pile. Mane otw trafil mi sie w paczce inaczej nigdy bym go nie kupil. Dla mnie ten weekend bedzie tez irytujacy bo to mmm juz mi sie przejadlo. Sam przetrzymam Mane tylko na LW jak trafie na jakis jebany autobus z dzidownikami tez bede biegal nim zeby im pokazac jakie to jest czasem irytujace:). Potem kupuje za niego ifa Lukaku i wracam do normalnej gry.
grabeq_84

Użytkownik

Postprzez Elmaestro1996 » czwartek, 16 lutego 2017, 18:17

keinnasehasen napisał(a):Od klasycznych angielskich składów z Martialem, Vardym, Kante, Smallingiem i resztą drużyny pierścienia nie da się uciec w tej grze.
Zbyt mocno zakorzenił się w głowach ludzi rozdmuchany mit, że w tej grze nie ma lepszych napastników, obrońców czy pomocników i takie drużyny będą wałkowane do końca gry.
WL nie gram. I dobrze, bo jeżeli teraz jest jakiś wymóg angielskiego składu, to musiałbym grać z miednicą przy ekranie.
To dopiero będzie show. 40x na 75% te same mordy. Coś jak moda na sukces.
W sezonach już dawno przestałem na to narzekać. Tłumaczę to sobie tak, że ludzie nie odkryli jeszcze, że kiedy przesuną w bok gałką na rynku transferowym, to pojawią się inne ligi.
Ale do końca Fify jeszcze ładnych parę miesięcy, więc liczę, że wkrótce komuś osunie się palec i odkryje wiele innych grywalnych lig.

Próbowałem grać drużyną z każdej ligi ale na 1 miejscu sklad z anglii , w innych ligach brakuje zawodników w normalnych cenach zawodnikow na wysokim poziomie , w hiszpanskiej brakuje napastnika szybkiego , w niemczech nie ma dobrych obrońców poza boatengiem ktory tani nie jest jedyna opcja to if sokratisa itd
Elmaestro1996

Użytkownik

Postprzez dziamal96 » czwartek, 16 lutego 2017, 18:28

@up
Sokratis, Toprak, Tah, Naldo. Każdy z nich nie kosztuje nawet 10k, a są świetni. Największą bolączką Bundesligi jest brak TANIEGO I DOBREGO napastnika. Grałem wieloma. Hahn, Volland(2x), Hernandez, Poulsen i nic.
dziamal96

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 63

Postprzez dddanzel » czwartek, 16 lutego 2017, 19:06

dddanzel

Użytkownik

Pochwały: 8

Postprzez dziamal96 » czwartek, 16 lutego 2017, 19:12

Silver więc 2 paczki za 15k i paczka za 25k o ile się nie myle i 10k monet. W paczkach za 15k syf + Shadow, paczka za 25k i Mata. :sciana:
dziamal96

Użytkownik

Pochwały: 63

Postprzez Daniel82 » czwartek, 16 lutego 2017, 19:29

Za 4 winy 2 paczki po 7.5k i nic, najdziwniejsze to, że nawet po zakończeniu poprzedniej ligi weekendowej mam cały czas napisane, że jestem zakwalifikowany, a rozegrałem tylko 10 meczy, jakiś bug? I tak nie zamierzam grać.
Daniel82

Użytkownik

Postprzez c3krk » czwartek, 16 lutego 2017, 19:55

marny inform na QS , Mysliwy i tyle wartych uwagi , gold3
c3krk

Użytkownik

Postprzez kondziu_gb » czwartek, 16 lutego 2017, 20:46

Moglby ktos podrzucic ktory weekend ma wymagania la liga plus bundes? Nie mam jak teraz sprawdzic na konsoli.

Wysłane z Huawei P8 lite
kondziu_gb

Użytkownik

Pochwały: 29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team