FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT17] FUT CHAMPIONS

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: prosperowiak, lewyag, The Adipe

Postprzez Daniel82 » poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:35

Ja skończyłem definitywnie z tym trybem gry, po sobotnim bilansie 4-6, w niedzielę ani razu nie zagrałem, szkoda nerwów, za to dokończyłem xcoma1, choć tam też z 2m nawet przy 75% szansie nie trafiasz w przeciwnika, tak jak w Fifie, strzelasz do pustej i nie trafisz.

Mogę życzyć innym graczom dużo szczęścia, handicapu po swojej stronie o oby najmniej meczów vs MMM, ale wiem, że to nie możliwe, bo zbliża się weekend dający dużą szansę na owe TRIO.
Daniel82

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 2

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez narsileq » poniedziałek, 13 lutego 2017, 16:45

Henry5500 napisał(a):narsileq Pokaż mi przyjacielu jak wbijałeś te ponad 20 zwycięstw na pc jak na xbox one ledwo się na golda 2 łapiesz. Ja na pc kręcę się między 16 a 20 zwycięstw, a jak gram z ziomkiem co na xboxie one robi wynik od golda 2 do golda 1 to wygrywam z nim zawsze bez problemu. Owszem zgodzę się na xboxie one jest więcej dobrych graczy bo gram tam sama elita, ale jest też dużo więcej miernych graczy, a żeby trafić na takiego pro gracza to trzeba mieć dużego pecha na tylu graczy co jest na xbox one ;)

Powiedz w jaki sposób mam to pokazać to pokaże :) rankingów w grze to już raczej nie ma. W temacie z paczkami wrzucałem paczki za Elitę, w temacie o LW raz pytałem cincina ile punktów było na top100, bo miałem 23 winy i zabrakło punktów do top100 niestety. Tak czy owak kilka razy była elita (elita 1 - dwa lub trzy razy). Ale za długo nie grałem, bo w listopadzie przeniosłem się na XO. Jeśli zaś chodzi o XO, to w LW mam straszne opóźnienia, przez co czasem nie da się wymienić 2 podań, może taka przyczyna, że wyniki o tyle słabsze niż na PC.

Udowadniać nic nie muszę tak czy owak. A kolega może nie ma opóźnień, może trafia na słabych przeciwników, nie wiem.
narsileq

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 8

Postprzez Henry5500 » poniedziałek, 13 lutego 2017, 18:24

No nie mowie, ze Ci nie wierze. Wogole mam wrazenie ze zmienili sposob dobierania przeciwnikow w lw. Teraz jak juz wygrasz 3 mecze z rzedu to kazdy nastepny jest na noze gdzie decyduje przypadek. Wczesniej latwiej bylo wbic te elite, a teraz mam pecha i ciagle 17 zwyciestw... Mam 2 znajomych z pracy co graja rok na ps 4 i reguralnie wbijaja golda, dlatego mysle ze chyba musisz sie przyzwaczaic do konsoli i bedzie dobrze. Bo pewnie grasz juz pare lat i te elite na konsoli tez wbijesz . Pozdrawiam
Henry5500

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 1

Postprzez Janusz_Tracz » wtorek, 14 lutego 2017, 02:03

Siemka, mam takie pytanie. Wbiłem (na PC) golda 2. Póki co pokazuje mi, że do następego FUT Champions nie jestem zakwalifikowany. To się zmieni automatycznie w czwartek wieczorem tak? I druga sprawa - jeśli jednak będę grał sobie te mecze w ramach turnieju kwalifikacyjnego i nie uda mi się ich wygrać,to mimo wszystko kwalifikacja moja pojawi się w czwartek po 19 ? Bo planuję przetestować jedną kartę i chcę właśnie w kwalifikacjach do FUT Champions, jednak nie chcę sytuacji, że nie zakwalifikuję się i po grze w weekend :D
Janusz_Tracz

Użytkownik

Postprzez dziamal96 » wtorek, 14 lutego 2017, 02:05

Mag napisał(a):W tym temacie rozmawiamy na temat nowego trybu Fut Champions.

Kilka przydatnych informacji:

1. Nagrody za poprzednią Ligę Weekendową przyznawane są w czwartek około 19 czasu polskiego. Wówczas również przyznawana jest kwalifikacja do najbliższej LW

2. Automatyczną kwalifikację dostają gracze, którzy w poprzedniej lidze weekendowej wygrali wbili rangę GOLD3 oraz Ci, którzy w danym tygodniu poprzedzającym LW awansowali do 1 ligi sezonów online lub utrzymali się w 1 lidze (rozegrali mecze w 1 lidze i zdobyli wystarczającą ilość pkt do utrzymania)
Aby zdobyć rangę GOLD3 na konsolach trzeba wygrać 18 meczów, na PC 11 wygranych.

3. Nagrody za poszczególne rangi można znaleźć tutaj http://www.fifauteam.com/fut-champions- ... fa-17/#XB1
dziamal96

Użytkownik

Pochwały: 63

Postprzez Janusz_Tracz » wtorek, 14 lutego 2017, 11:36

dziamal96 napisał(a):
Mag napisał(a):W tym temacie rozmawiamy na temat nowego trybu Fut Champions.

Kilka przydatnych informacji:

1. Nagrody za poprzednią Ligę Weekendową przyznawane są w czwartek około 19 czasu polskiego. Wówczas również przyznawana jest kwalifikacja do najbliższej LW

2. Automatyczną kwalifikację dostają gracze, którzy w poprzedniej lidze weekendowej wygrali wbili rangę GOLD3 oraz Ci, którzy w danym tygodniu poprzedzającym LW awansowali do 1 ligi sezonów online lub utrzymali się w 1 lidze (rozegrali mecze w 1 lidze i zdobyli wystarczającą ilość pkt do utrzymania)
Aby zdobyć rangę GOLD3 na konsolach trzeba wygrać 18 meczów, na PC 11 wygranych.

3. Nagrody za poszczególne rangi można znaleźć tutaj http://www.fifauteam.com/fut-champions- ... fa-17/#XB1

Spoko, czytałem ten post, jednak dzięki za przypomnienie. Jednak dla mnie istotniejsza była moja druga część wypowiedzi, cytuję:
I druga sprawa - jeśli jednak będę grał sobie te mecze w ramach turnieju kwalifikacyjnego i nie uda mi się ich wygrać,to mimo wszystko kwalifikacja moja pojawi się w czwartek po 19 ? Bo planuję przetestować jedną kartę i chcę właśnie w kwalifikacjach do FUT Champions, jednak nie chcę sytuacji, że nie zakwalifikuję się i po grze w weekend

Pytam, bo boję się troszkę grać tych kwalifikacji dla siebie, dla funu u testu pewnej karty, jak ma się to skończyć tym, że ostatecznie nie otrzymam kwalifikacji :D
Użytkownik został ukarany ostrzeżeniem za ten post:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=205&p=673824#p673824. Regulamin pkt B10
Janusz_Tracz

Użytkownik

Postprzez Kebes » wtorek, 14 lutego 2017, 11:37

Możesz spokojnie grać, otrzymasz kwalifikację.
Kebes

Użytkownik

Pochwały: 48

Następujący użytkownicy przyznali pochwałę za ten post:
Janusz_Tracz

Postprzez surma90 » wtorek, 14 lutego 2017, 16:52

jak do czwartku awansuję do 1 ligi do mam kwali do LW? bo to będzie łatwiejsze niż przejście kwali,listopad,grudzień styczęn bez problemu 1-2 podejścia,teraz 2 week nie daję rady
surma90

Użytkownik

Pochwały: 1

Postprzez Kebes » wtorek, 14 lutego 2017, 16:58

Tak, jak do godziny 8:00 w piątek awansujesz do 1 ligi to dostaniesz kwalifikację.
Kebes

Użytkownik

Pochwały: 48

Postprzez AdrianoKolejorz » środa, 15 lutego 2017, 18:06

Przygotowania do LW na pełnej ;)

Obrazek
AdrianoKolejorz

Użytkownik

Pochwały: 8

Postprzez Erebecza » środa, 15 lutego 2017, 18:20

U mnie będzie wchodził z ławki razem z Balem a Vardy od początku.
Erebecza

Użytkownik

Pochwały: 30

Postprzez posmak77 » środa, 15 lutego 2017, 20:18

W tej LW będzie mi bardzo ciężko rozegrać 25m dlatego skład zrobiłem z tego co mialem w drużynie:
http://www.futhead.com/17/squads/1856487/
Czerwonego Reida i Graya pora wypróbować :)
W dodatku ciekawi mnie Coutinho na CAM bo wszyscy się nim zachwycają a nigdy nie miałem przyjemności nim zagrać na tej pozycji bo zawsze leciałem 4321 w PL. Butland-koszmar kiedy muszę grać przeciwko a zobaczymy co u mnie pokaże.
A może gwiazdą okażę się Musa ? hmm :faraon:
Ostatnio edytowano środa, 15 lutego 2017, 20:19 przez posmak77, łącznie edytowano 1 raz
Jesteś zadowolony/a i usatysfakcjonowany/a z mojej rady i sugestii ?
Przyznaj pochwałę ! To nic nie kosztuje a tylko zmotywuje mnie do dalszego pomagania i wypowiadania się na różne tematy....

Origin: posmak 77
Wirtualna Gwiazda - 3500++ meczy rozegranych
posmak77

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9

Pochwały: 56

Postprzez c3krk » środa, 15 lutego 2017, 20:18

I przez takich wy gracze powyżej nie mam zamiaru grac LW , już w ogóle ciężko się gra wszyscy testują bpl a ja nią rzygam !!!
c3krk

Użytkownik

Postprzez posmak77 » środa, 15 lutego 2017, 20:21

@up
Grałem PL 3 miesiące, od jakiegoś czasu mam grajków z L1, bundes lub Calcio i jak patrze kolejny sklad z PL to mi się słabo robi, bo 80% ludzi na LW tak gra. Ale skoro EA sobie tak wymyśliło to niestety nie ma opcji.
Dla mnie LW powynny być bez wymagań. Kwalifikacje owszem ale nie w weekend.
Jesteś zadowolony/a i usatysfakcjonowany/a z mojej rady i sugestii ?
Przyznaj pochwałę ! To nic nie kosztuje a tylko zmotywuje mnie do dalszego pomagania i wypowiadania się na różne tematy....

Origin: posmak 77
Wirtualna Gwiazda - 3500++ meczy rozegranych
posmak77

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9Lat na scenie FIFA: 9

Pochwały: 56

Postprzez c3krk » środa, 15 lutego 2017, 20:31

ja mam duzo niewymiennych z BPL w tym sbc Hazarda ,Walkera i paru innych do tego IF Lallana , IF Defoe Sif Meller potrzebnych do hebrydy więc sklecić skład było by banalnie ale perspektywa 40 meczy z MMM - Kante - SB - Butland/Begovic mnie odrzuca po prostu , musiało by mi coś grubego jutro z paczek za LW wylecieć żebym się skusił ale marne szanse .....
c3krk

Użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team