FIFAPolonia.PL logowanie odzyskaj hasło rejestracja

[FUT17] FUT CHAMPIONS

Dział poświęcony dodatkowi Ultimate Team do gry FIFA.

Moderatorzy: prosperowiak, lewyag, The Adipe

Postprzez Elmaestro1996 » poniedziałek, 13 lutego 2017, 02:28

Ja wlaśnie skonczyłem robic drugi skład angielski bo ceny coś w góre lecą :/

Ja wlaśnie skonczyłem robic drugi skład angielski bo ceny coś w góre lecą :/
Elmaestro1996

Użytkownik

Pochwały: 1

r   e   k   l   a   m   a

Postprzez vockie » poniedziałek, 13 lutego 2017, 02:54

Lecą w górę, bo następne LW będzie tylko BPL i Bundesliga, więc i ceny wzrastają.
vockie

Użytkownik

Postprzez SkillaNieKupisz » poniedziałek, 13 lutego 2017, 02:58

Zmagania z LW skończyłem na GOLD 3 (wygranych). Zabrakło 1 meczu do Golda 2, ale przynajmniej mam zapewnione miejsce w przyszło tygodniowej LW.
Aktualny skład:

Calcio A: https://www.futbin.com/17/squad/2043525
SkillaNieKupisz

Użytkownik

Pochwały: 2

Postprzez dziamal96 » poniedziałek, 13 lutego 2017, 03:35

8-9 i koniec. Nie miałem za dużo czasu i zagrałem rano 5 meczów i wieczorem dokończyłem. Wbilem silver 3, dużo lepiej grałem niż tydzień temu, więc jak bym grał cała LW, to istniała by szansa na G3.
3x karne. 2X z nich wychodziłem zwycięsko, w tym przegranym zabrakło trochę szczęścia, porażka 4-3 po 8 seriach. 0 wyrzucen. Mecz jak miałem wygrać, to robiłem come backi w 2 połowie z 0-2 na 3-2, a jak miałem przegrać, to 0-3 w 45 min. Hitem było jak Musa przepchnal najpierw TOTT Koulibaliego, a za chwilę Ferdinanda :D
dziamal96

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 81

Postprzez drakos » poniedziałek, 13 lutego 2017, 09:18

Witam na pc gold 3 zapewnia start w next LW? bo mam wbitego golda 3 i dalej pisze niezakwalifikowany ktoś wie jak to jest
drakos

Użytkownik

Postprzez Dojt » poniedziałek, 13 lutego 2017, 09:22

Ja z 5-3 doszedlem do 8-3 i mi styknelo giercowania. Na deser jeden meczyk w I lidze, takze wygrany, wiec po serii 4 zwyciestw czlowiek kladzie sie spac spelniony, z lekka nutka niedosytu, przynajmniej odpale sobie spokojnie fifke w tygodniu bez odruchow wymiotnych, polecam :swietne:

A to moj chyba najlepszy mecz w ten weekend.
https://www.youtube.com/watch?v=-vhieIXzi88
Koles wcale nie gra jakos zle, skillowal na pewno lepiej ode mnie, przynajmniej na srodku boiska :D

Florenzi IF to bestia. Takie bramki jak tutaj to nic niecodziennego.
"Nie piszcie o nim, nie probujcie go opisac. Po prostu go ogladajcie"
Dojt

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 1

Pochwały: 161

Postprzez NeverLie2Me » poniedziałek, 13 lutego 2017, 09:58

Dołączam się do pytania o kwalifikację do LW na PC. Wystarczy GOLD3? Bo ja, pomimo wbicia ej ranki, cały czas mam, że niezakwalifikowany i gram kwalifikację.
Użytkownik został ukarany ostrzeżeniem za ten post.
NeverLie2Me

Użytkownik

Pochwały: 7

Ten post został ukryty, gdyż łamał regulamin forum. (autor: diil4life)

Postprzez narsileq » poniedziałek, 13 lutego 2017, 10:08

O, udało mi się znaleźć linka do tych nagranych filmików, Pele stojący w murze :)

http://xboxdvr.com/gamer/Narsilek/video/26936862

3 mecze łącznie z powyższym wygrałem różnicą większą niż 1 bramki. Skończyłem na 21-15. 13 meczów przegranych 1 bramką. 1 mecz przegrany dwoma, jeden w karnych. Poziom jest w miarę równy i trzeba mieć naprawdę większego skilla, żeby wrzucać elitę na konsolach. Na PC co tydzień miałem ponad 20 zwycięstw, a tutaj kiszka :P
narsileq

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 2Lat na scenie FIFA: 2

Pochwały: 11

Postprzez c3krk » poniedziałek, 13 lutego 2017, 12:10

wbiłem jednak tego golda 3 bo żarło ale potem resztę meczy odpuściłem , następnej ligi nie gram , sprzedaje co się da z bpl i przechodzę na calcio , bpl już mi się znudziło , a 40 meczy z takimi sami składami nie mam zamiaru grać , a tym bardzie ligi gdzie będzie bundes i la liga gdzie mam łącznie dwóch zawodników niewymiennych z tych klubów , szkoda że wymyślili takie głupie wymagania bo złoto miesięczne bym zgarnął a tak to w marcu trzeba będzie się męczyć w eliminacjach ....
c3krk

Użytkownik

Pochwały: 2

Postprzez Henry5500 » poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:06

narsileq Pokaż mi przyjacielu jak wbijałeś te ponad 20 zwycięstw na pc jak na xbox one ledwo się na golda 2 łapiesz. Ja na pc kręcę się między 16 a 20 zwycięstw, a jak gram z ziomkiem co na xboxie one robi wynik od golda 2 do golda 1 to wygrywam z nim zawsze bez problemu. Owszem zgodzę się na xboxie one jest więcej dobrych graczy bo gram tam sama elita, ale jest też dużo więcej miernych graczy, a żeby trafić na takiego pro gracza to trzeba mieć dużego pecha na tylu graczy co jest na xbox one ;)
Henry5500

Użytkownik

Postprzez MatiF96 » poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:43

Wczoraj skończyłem feralną LW. Wbrew moim przypuszczeniom jakimś cudem dobiłem do golda. No właśnie cudem. Bo spośród 25 meczy tylko 5-6 było normalnych. Reszta to walenie głową w ścianę i stracone bramki którym nie da się zapobiec. Gdy zostały mi 4 mecze do końca potrzebowałem 3 wygranych do golda. A handicap nadal nie odpuszczał. Już w pierwszym meczu byłem bliski wyłączenia gry bo standardowo gol "z automatu" gdzie nic nie mogłem zrobić a w ataku z trudem było mi podejść pod pole karne rywala gdy Costa stał na połowie i ruszał do przodu dopiero po stracie piłkę. Ale po całej męczarni zmierzając ku kolejnej porażce w ostatniej akcji meczu obrona rywala robi mi drogę do bramki i wyrównuję. Magia, w dogrywce dalej po staremu ale po raz drugi obrona się rozstępuje i wygrywam 2-1. Męki straszne a zwycięstwo dostałem chyba wyłącznie za wytrwałość :D Kolejne trzy mecze to dalej handicap ale dzięki antyfutbolowi i szczęściu w karnych łapię drugie zwycięstwo choć niestety także jeden mecz przegrywam (tutaj gra już mi nie pomogła w niedoli, wręcz przeciwnie). Decydujący mecz to standardowo totalna padaka i to na dodatek ze składem na poziomie ovr 80 i zgraniu ok. 80. Na z trudem wymęczonego gola dla mnie szybko odpowiada po akcji z dupy Musa. Tyle dobrze że dość dobrze mam rozpracowane karne i jakoś wygrywam. Zero satysfakcji, zero przyjemności z gry. Gdybym wiedział że tak to ma wyglądać to wolałbym odpuścić w tym tygodniu. FUT Champions - nie polecam :facepalm:
Obrazek
MatiF96

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3Lat na scenie FIFA: 3

Pochwały: 18

Postprzez tollusiek » poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:51

[PC] A w sumie też napiszę coś o mojej przygodzie. Drugi raz w WL i bilans 11-13. Za pierwszym podejściem udało się nazbierać 5 wygranych, tak więc progres jest. Największa seria wygranych to 2 z rzędu, tak to raz w pałkę, raz wygrałem, dwa razy w pałkę, raz wygrałem, czyli ogólnie przeplatanka. 2 mecze i potrzebne 1 zwycięstwo do Gold 3, pech chciał że były rzuty karne. Gram na klawiaturze, brak wskaźnika strzałki, zazwyczaj ładuje mi koleś w słupki i pudłuje. No ale przeciwnik sam pudłował / udawało się bronić, a ja jak nigdy, strzeliłem to co miałem strzelić, bez żadnego pudła. Wygrałem 3-0 i praktycznie rzutem na taśmę wbiłem rangę. Co prawda miałem 1 mecz zapasu, ale presja coraz większa, więc prawdopodobnie bym się wyłożył. Dziwnych sytuacji było kilka, ale co będę to rozpamiętywał. Teraz czekać tylko na te nagrody ;)
tollusiek

Użytkownik
Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4Lat na scenie FIFA: 4

Pochwały: 5

Postprzez myhalek_acm » poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:55

Nie wiem czy zdajecie sobię kochani gracze sprawę, z tego że dlatego trafiacie w 90 % tylko na takie sklady,bo świadczy tu o waszym słabym poziomie? Ja jak gram to przeważanie mam Gold 1 czasem dociągne do elity 3, i naprawdę wiekszość składów na ktore trafiam to przekosowane zespoly z Balem Ronaldo czt Neymarem. Tudzież innych super piłkarzy. Dzieje się tak dlatego, że jak wygrywasz wiecej spotkań, dobiera ci lepszych graczy. Dajmy na to srednio zawsze wygrywam te 7/10 meczy , czasami uda się wiecej w danej dziesiatce, ale kiedy juz stuknie seria 5 zwyciestw to doolosuowuje ci graczy na o wiele wyzszym poziomie i wynik jest czesto zalezny od drobiazgow, te mecze wygrywa sie w stosunku 50/50. Choc jasne ma się wrażenie, ze bylo sie lepszym itp itd. Akurat Sam osobiscie gram skladem za kilka mln ktore czesciowo wyhandlowalem czesciowo odziedziczylem farta w paczkach za nagrody. Ale nie spodziewajcie sie nie wiadomo jakich wynikow jezeli nie potraficie grac regularnie w 1 lidze, wygrywac bez problemu seriami draftow, czy zdobywac regularnie chociaz tego golda 1. Bo ten tryb po prostu nie jest dla was (sam nie uwazasz sie za nie wiadomo kogo) dla mnie przecietnego gracza na poziomie tego golda 1/ elity 3 jest to doskonała okazja do trenningu i cwiczenia umiejetnosci. Wiec i wam radze zmniejszyc troche oczekiwania, to nie bedziecie sie tak denerwowac, bo tutaj naprawde nie graja ludzie z przypadku.
gram na PS4
myhalek_acm

Użytkownik

Postprzez Fuks » poniedziałek, 13 lutego 2017, 15:18

A ja po pierwszym gold 2 tydzień temu tym razem byłem cały weekend poza domem - zostawiłem granie kumplowi, który ma notoryczne problemy z awansem na swoim koncie. Zagrałem dwa mecze w piątek, bilans 1:1.

On z kolei grał w sobotę i niedzielę, dokręcił do 7-10, po czym wywaliło go na ekranie ładowania do dwóch kolejnych, więc zostało na 7-12.

Wróciłem wczoraj o 22 do domu, siadłem do FIFY, z myślą że może uda się dobić srebro 1. Pierwsze 3 mecze wygrałem bez straty bramki, więc bilans 10-12. kolejne 2 w plecy, w pierwszym miałem kolosalną przewagę, ale porażka 1:2. Bramka na 1:2 w 80' , Musa z 30 metrów w samo okno ;). Kolejny przegrany to 0:0 po 90 minutach, dogrywka, mam świetną okazję, trafiam zza pola karnego w słupek, bramkarz nie sięgnął piłki i leży na długim.. piłka trafia do Giovinco metr przed pustą bramką - strzał w bramkarza leżącego kilka metrów dalej. Kontra , bramka, porażka.

Został ostatni mecz, bilans 10-14, udało się wbić Eriksenem w 44 na 1:0... i gość wyszedł z meczu. Złoto 3 wbite, awans do następnej LW. Da się żyć :wink:

Podsumowanie calej historii? Mój kumpel który od października nie może awansować do LW, zawsze albo błąd serwera, albo wtopa w finale , w meczach które rozegrał wykręcił bilans 6-9. Eliminacje są jednak zdecydowanie najtrudniejszym etapem LW ..
Fuks

Użytkownik

Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FIFA Ultimate Team